M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Iza zostawi Marcina i dzieci dla Radka! Zlekceważy nawet wypadek Szymka - ZDJĘCIA

2023-03-13 21:40

W 1720 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znów zachowa się jak wyrodna matka, dla której Radek (Philippe Tłokiński) jest ważniejszy niż dzieci i Marcin (Mikołaj Roznerski). Zaślepiona uczuciem do intryganta Radka zaniedba jeszcze bardziej rodzinę. Nie pójdzie na przedszkolną imprezę córki Mai (Laura Jankowska), a kiedy w 1720 odcinku "M jak miłość" syn Szymek (Staś Szczypiński) znów będzie miał wypadek, nawet nie odbierze telefonu od męża. Ważniejszy od własnych dzieci okaże się wspólny wyjazd z Radkiem. Aż dojdzie do tego, że Iza zostawi dla niego rodzinę! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dzieci Izy i Marcina w 1720 odcinku "M jak miłość" boleśnie odczują, że matka nie ma dla nich czasu, że praca jest ważniejsza od nich, od tego, co się dzieje w ich życiu. Jeszcze niedawno zapracowana Iza obiecywała Szymkowi, że znajdzie wreszcie czas dla rodziny. Ale słowa nie dotrzyma, bo Radek w 1720 odcinku "M jak miłość" tak sprytnie zmanipuluje Chodakowską, żeby pojechała razem z nim na reportaż o podpaleniu w Gródku. Podczas wspólnego wyjazdu asystent Izy skorzysta z okazji, żeby wmawiać jej jak złym mężem jest Marcin, że nie zasłużył na taka kobietę jak ona. Naiwna Iza nawet nie stanie w obronie Marcina.

Jakby tego było mało w 1720 odcinku "M jak miłość" 6-letnia Maja nie doczeka się na mamę podczas imprezy w przedszkolu. Córka Chodakowskich będzie zawiedziona, że inne mamusie były z jej koleżankami, a Izy przy niej nie będzie. Ale najgorsze nadejdzie gdy Szymek znów ulegnie wypadkowi, tym razem niegroźnemu. Przerażony Marcin zadzwoni do Izy, żeby ją zawiadomić, że syn jej potrzebuje, ale ona nawet nie odbierze.

Iza w 1720 odcinku "M jak miłość" zostawi Marcina i dzieci dla Radka? Po powrocie z Gródka dojdzie do poważnej rozmowy Chodakowskich o przyszłości ich małżeństwa i rodziny. Zraniony, zawiedziony zachowaniem żony Marcin zapyta wprost co czuje do Radka. Iza nie powie tego wprost, ale potwierdzi, że się zakochała w młodym dziennikarzu.

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze