M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Dramat Marcina. Zrozumie, że Iza już go nie kocha i wybierze Radka - ZDJĘCIA

2023-03-13 9:03

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1720 odcinku "M jak miłość" upewni się w podejrzeniach co do Izy (Adriana Kalska) i Radka (Philippe Tłokiński). Zakochany w jego żonie dziennikarz nie odpuści i kolejny raz wyzna jej miłość. Mimo, że Iza będzie zarzekała się, że dla niej Radek jest tylko kolegą z pracy, Marcin w to nie uwierzy. Chodakowski w 1720 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem uświadomi sobie, że Iza za bardzo zbliżyła się do Rada, że czuje do niego coś więcej, może nawet go kocha i będzie chciała z nim być. W dramatycznej sytuacji Marcin zwierzy się ze swoich obaw matce Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska). Czy ich rodzina przetrwa? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w 1720 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Izę i Radka łączy coś więcej. Ostatnio Chodakowski podsłuchał rozmowę żony z dziennikarzem, który otwarcie wyznawał jej miłość, a ona niemal błagała, żeby nie odchodził z pracy w redakcji "Głosu Gródka". Wstrząśnięty tym, co usłyszał z ust Izy, odwrócił się od żony, nie oczekując żadnych wyjaśnień. Od tej chwili kryzys u Chodakowskich pogłębi się do tego stopnia, że przyszłość ich małżeństwa i rodziny stanie pod znakiem zapytania. Iza nie opamięta się z pracą, stawiając ją ponad męża i dzieci.

Co prawda w 1720 odcinku "M jak miłość" Iza będzie trzymała Radka nieco na dystans, ale on wcale się nie podda w walce o serce mężatki. Aż wydarzy się coś, co sprawi, że Iza da się ponieść fascynacji Radkiem. Zbliżą się do siebie jeszcze bardziej podczas upadku! Zaraz potem w 1720 odcinku "M jak miłość" Radek zdecyduje się na wyjazd z Gródka. Jakby czekając na to, że Iza znów go zatrzyma.

Zaniepokojony Marcin jeszcze poprosi Izę, by w 1720 odcinku "M jak miłość" w końcu porozmawiała szczerze z Radkiem, nie robiła mu niepotrzebnych nadziei. Tyle tylko, że ona nie będzie przekonana czy tak powinna postąpić. Uświadomi sobie, że z Radkiem łączy ją wyjątkowa więź, nie tylko dlatego, że czuje do niego wdzięczność za to, że uratował Szymka (Staś Szczypiński) przed wypadkiem.

Brak zdecydowania Izy w 1720 odcinku "M jak miłość" sprawi, że dla Marcina stanie się jasne, że jego żona zakochała się w Radku. Nie będzie wiedział co z tym zrobić. Zagubiony Marcin poszuka pomocy u matki Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Ona doradzi synowi jak powinien postąpić, że musi stanąć do walki o rodzinę i Izę skoro wciąż ją kocha.

Zdesperowany Marcin w 1720 odcinku "M jak miłość"poprosi Izę, by była z nim w końcu szczera i wreszcie powiedziała co czuje do Radka. - Chcesz mi o czymś powiedzieć? Myślę, że powinnaś, bo zasługuję na szczerość!

- Zasługujesz jak nikt inny. Przysięgam, że nadal bardzo cię kocham i cię nie zdradziłam! Ja zawsze będę cię kochać, tylko... Zrozum, ja... Chodzi o to, że ja... - Iza zacznie się plątać, a Marcin w 1720 odcinku "M jak miłość" uzna to za potwierdzenie, że zakochała się w Radku. Głęboko zraniony przez żonę wyjdzie z domu, nie oglądając się za siebie.

  Ostatecznie dopiero w 1721 odcinku "M jak miłość" Chodakowski postawi Izie ultimatum - rodzina albo praca i Radek! Rozprawi się też z rywalem.

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany