M jak miłość

M jak miłość. Marcin zostanie samotnym ojcem? Widzowie oburzeni po scenach z głodnym Szymkiem i obiadkiem dla Radka - ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1721 odcinku "M jak miłość" ostatecznie rozmówi się z asystentem swojej żony Radkiem (Philippe Tłokiński). Chodakowski postawi też jasny warunek Izie (Adriana Kalska) - albo kariera w "Głosie Gródka", albo rodzina. Wierni widzowie "M jak miłość" są przekonani, że Iza wybierze źle i Marcin zostanie samotnym tatą. Szczególnie oburzyły fanów sceny, w których mały Szymek (Staś Szczypiński) głodny dzwoni ze szkoły, bo nie ma zapłaconego obiadu. A w tym samym czasie matka biegnie z obiadkiem do ukochanego Radka... Czy Marcin będzie musiał samotnie zmierzyć się z rolą ojca i karierą detektywa? Sprawdź, co już wiemy i zobacz To W GALERII ZDJĘĆ!

Marcin w "M jak miłość" zostanie samotnym ojcem? Fani są oburzeni zachowaniem Izy jako matki i żony!

Marcin w "M jak miłość" zrobił dla rodziny wiele. Zakochany do szaleństwa w Izie dał się podpuścić draniowi Bosackiemu (Dariusz Kordek). Uwierzył wtedy w to, co zobaczył na spreparowanym przez oszusta wideo. Naćpana pigułką gwałtu Iza obudziła się wtedy nago obok Michała (Paweł Deląg) w hotelowym łóżku. Marcin szalał wtedy z zazdrości, ale kiedy sprawa się wyjaśniła odpokutował za swoje zachowanie. Teraz jednak Chodakowski ma poważne powody do zazdrości i skutki mogą być opłakane. 

Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" ostatecznie rozmówi się z Radkiem. Detektyw uda się do domu kochasia żony i zakaże mu jakichkolwiek kontaktów z Izą. Czy Radek go posłucha na razie nie wiadomo, natomiast pewne jest, że Marcin postawi ultimatum także Izie. I to jej decyzja może zaważyć na całym życiu rodziny. 

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się ZDJĘCIE samotnego Marcina z tajemniczym opisem: - Gdy znajdziemy się na zakręcie… Fani natychmiast pospieszyli z komentarzami, tak jakby tylko czekali na okazję. 

- Szymek dzwoni do ojca "tato nie zapłaciłeś mi za obiad, zaraz umrę z głodu" tymczasem Iza przynosi obiad kochankowi 🥴🥲

- Nie miała czasu zawieść córki na basen, ale miała czas nosić obiadki Radkowi!

- Niech ta kobieta się zastanowi co chce od życia. Gdy w końcu sam chciał się zwolnić, ona mu nie pozwala 🤦‍♀️

- Szkoda Marcina a Iza już mnie zaczyna denerwować ma wspaniałą rodzinę sama nie wie czego chce wszystko psuje!

- Jakiś typ ważniejszy od własnego dziecka. Masakra.

- Kopnij w dupę ta mimozę bo to jest masakra....

- Ona jest jakaś nienormalna, ma super rodzinę i sama nie wie czego chce🙈

- Marcin powinien postawić sprawę jasno: albo ona zajmie się rodziną, albo rozwód!

- Dokładnie powinien ją trochę potrząsnąć bo chyba odleciała!

Jaką decyzję podejmie Iza w "M jak miłość" pozostaje na razie tajemnicą produkcji. Niewykluczone, że Marcin też nie będzie czekał na jej ruch w nieskończoność. Czy zostanie samotnym tatą? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość odcinek 1720: Jakub okrutnie oszukany przez Kasię! Ukryje przed nim bardzo ważną osobę – ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze