M jak miłość

M jak miłość odcinek 1720: Jakub okrutnie oszukany przez Kasię! Ukryje przed nim bardzo ważną osobę – ZDJĘCIA

W 1720 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) dowie się, że Kasia (Paulina Lasota) okrutnie go oszukała! Stawska udawała za kogoś kim nie jest i ukrywała przed narzeczonym bardzo ważną osobę! W dodatku Karski nie usłyszy prawdy od ukochanej. O sprawie dowie się przypadkiem, kiedy w 1720 odcinku "M jak miłość" w gabinecie detektywa pojawi się człowiek ukrywany przez Kasię. Co wyniknie z tej grubej afery? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Kasia nigdy nie była wobec Jakuba uczciwa! Okaże się, że doktor Stawska podawała się za kogoś kim nie jest i ukryła przed nim bardzo ważną osobę! W dodatku Karski dowie się tego nie od ukochanej, a właśnie dzięki wizycie ukrywanego człowieka. Kim tak naprawdę okaże się Kasia?

Do gabinetu detektywa w 1720 odcinku "M jak miłość" przyjdzie nieznajoma dziewczyna. Nie będzie jednak miała typowego zlecenia dla Jakuba, za to bardzo prywatną sprawę. I to ona właśnie ujawni prawdę o Kasi!

Jakub w 1720 odcinku "M jak miłość" będzie szczęśliwy, że nareszcie może wrócić do pracy. Jednak radość nie potrwa długo. Kiedy w firmie pojawi się Justyna Stawska (Magdalena Wieczorek) Kuba zrozumie, że Kasia przez cały czas go oszukiwała. Kim tak naprawdę okaże się jego narzeczona? 

Justyna w 1720 odcinku "M jak miłość" wyzna Jakubowi, że jest rodzoną siostrą Kasi. Tymczasem Stawska do tej pory uparcie twierdziła, że jest jedynaczką. Nawet przed udawanym ślubem nie wyznała umierającemu Jakubowi prawdy. Dlaczego?

Jakub dowie się od siostry Kasi w 1720 odcinku "M jak miłość", że od lat ze sobą nie rozmawiają. Justyna zjawi się u niego po to, aby prosić o wstawiennictwo u siostry. 

Jak zareaguje Jakub na te rewelacje? Czy pomoże pogodzić się siostrom? A może oszukany przez Kasię nie będzie chciał kontynuować związku? Przekonamy się już w poniedziałek, 27 marca o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap:  M jak miłość, odcinek 1718: Marta przekaże Andrzejowi zaskakujące wieści o Julii! Sylwia aż złapie się za głowę

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze