M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Marcin podsłucha rozmowę Izy i Radka z wyznaniem miłości. Odwróci się od żony - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-07 9:32

W 1715 odcinku "M jak miłość" nastąpi kolejne wyznanie miłości Radka (Philippe Tłokiński)! Młody dziennikarz z redakcji "Głosu Gródka" wyznał już swoje uczucie Izie (Adriana Kalska), ale na tym nie poprzestanie. Szkoda tylko, że zdzwoni w najmniej odpowiednim momencie, kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) podsłucha część rozmowy żony z asystentem. Detektyw od razu się zorientuje, że padło wyznanie miłości w kierunku jego ukochanej, a odpowiedź Izy w niczym nie pomoże. W 1715 odcinku "M jak miłość" Marcin poczuje, że jego małżeństwo się kończy...

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Marcin dona szoku, kiedy nakryje Izę na intymnej rozmowie telefonicznej z Radkiem. Chodakowscy znów nie będą umieli się dogadać, m.in. w kwestii opieki nad dziećmi, przez co ucierpi Szymek (Staś Szczypiński). Po poważnej rozmowie w mieszkaniu w Warszawie, Iza wyjdzie do sypialni odebrać telefon od upartego Radka. Dziennikarz kolejny raz wyzna jej swoje uczucia, chociaż doskonale wie, że Iza nie życzy sobie tego typu wyznań, co zasugeruje mu jeszcze tego samego dnia, tylko kilka godzin wcześniej. Radek okaże się jednak nieugięty. 

- Przemyślałem to co mi dzisiaj powiedziałaś i masz rację, tak dalej być nie może. Nie mogę, jakby nigdy nic pracować z tobą - rzuci do telefonu Radek, który nie umie się pogodzić z faktem, że Iza nie odwzajemnia jego zalotów. Chociaż małżeństwo Chodakowskich przechodzi kolejny kryzys, kobieta nie chce zdradzać męża. 

Radek w 1715 odcinku "M jak miłość" raz jeszcze wyzna Izie miłość! Marcin wszystko usłyszy

- Kocham cię - rzuci do słuchawki Radek w 1715 odcinku "M jak miłość", a Izie od razu podniesie się ciśnienie. - Dlatego muszę się zwolnić - oznajmi dziennikarz, a Iza zaprotestuje. Koniec końców to jej prawa ręka w redakcji i bez niego trudno będzie kontynuować pracę. - Nie Radek, ty sobie wmówiłeś, że mnie kochasz... - zaprotestuje, nie wiedząc, że Marcin stoi w drzwiach i wszystko słyszy. - Nie zgadzam się, nie możesz odejść z pracy... Słyszysz mnie? - zapyta się Iza, ale Radek już nie odpowie.

W 1715 odcinku "M jak miłość" Iza zauważy wreszcie męża, który z nieprzeniknioną miną przysłucha się całej rozmowie żony. Stąd dowie się, że Radek naprawdę zakochał się w Izie, a ona nie chce dopuścić do sytuacji, kiedy mieliby razem nie pracować. Chodakowski postanowi nawet nie komentować całego zajścia. Jego oczy powiedzą natomiast wszystko. Spojrzy się na żonę z wyrzutem, a ona zrozumie, że to małżeństwo wisi na coraz cieńszym włosku. 

M jak miłość. Marcin podsłucha rozmowę Izy i Radka z wyznaniem miłości. Jej słowa nie pozostawią złudzeń
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze