M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-07 12:33

Na planie nowego sezonu "M jak miłość" powstają właśnie odcinki, w których Marcin (Mikołaj Roznerski) i Kama (Michalina Sosna) trafią razem do szpitala! Na szczęście ani Chodakowski, ani striptizerka, która pomoże mu pozbierać się po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska) nie zostaną ranni. Z relacji zza kulis "M jak miłość" po wakacjach 2023 wynika jednak, że tę parę bohaterów połączy tragiczne zdarzenie. W tle słychać bowiem zaniepokojony głos Marcina, który pyta bliską mu osobę, czy wszystko w porządku. Z jakim dramatem będą musiał zmierzyć się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin i jak to wpłynie na jego relację z Kamą? Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z planu serialu.

Czy Marcin i Kama będą razem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Marcin i Kama w nowym sezonie "M jak miłość" zbliżą się do siebie jeszcze bardziej! To już pewne, że odcinki "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przyniosą zwrot w relacjach Chodakowskiego z tancerką erotyczną, którą detektyw nie raz wyciągał z kłopotów. Nie tylko przy okazji starć Kamy z namolnymi klientami nocnych klubów, ale i menadżerami, którzy nie chcieli jej płacić za występy.

Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach 2023 dowodzi, że teraz Kama odwdzięczy się Marcinowi, pomoże mu się pozbierać po tym jak ostatecznie skończy się jego małżeństwo z Izą. W zapowiedzi nowych odcinków widzieliśmy już sceny jak ta para bohaterów szaleje razem na imprezie w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Nie trudno zauważyć też, że Marcina i Kamę połączy coś więcej, że zacznie między nimi iskrzyć na całego. Nie ma też żadnych wątpliwości, że Kama zajmie bardzo ważne miejsce w życiu Marcina, wypełni pustkę po Izie, będzie dla Chodakowskiego nieocenionym wsparciem w obliczu dramatycznych wydarzeń.

A tragedii u Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" nie zabraknie. Najnowsze relacje z planu serialu, które Michalina Sosna pokazała na swoim profilu na Instagramie wskazują na to, że Marcin i Kama trafią do szpitala i będą musieli się zmierzyć z trudną sytuacją. Co prawda za kulisami "M jak miłość" widać tylko ujęcia ze szpitalnego korytarza i nerwowe oczekiwanie Chodakowskiego i jego przyjaciółki na diagnozę lekarza.

W tle rozgrywających się zdarzeń w "M jak miłość" słychać głos Marcina, który bliskiej osobie zadaje nerwowe pytanie: "Kochanie, czy wszystko w porządku...". W odpowiedzi słuchać tylko niewyraźny głos kobiety lub dziewczynki: "Tak". O kogo może chodzić? O Maję (Laura Jankowska), córkę Marcina i Izy, czy może matkę Chodakowskiego, Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)? To się wyjaśni już niebawem.

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze