Na dobre i na złe po wakacjach. Kolejna ofiara Maksa Begera?! Mało mu będzie przygód z Leną, to zajmie się pielęgniarką?

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach. Kolejna ofiara Maksa Begera?! Mało mu będzie przygód z Leną, to zajmie się pielęgniarką?

Na dobre i na złe po wakacjach. Kolejna ofiara Maksa Begera?! Mało mu będzie przygód z Leną, to zajmie się pielęgniarką?

2022-07-06 14:28

Maks Beger z "Na dobre i na złe" nie uczy się na błędach i znów wpakuje się w romans! Ledwo wyjaśniła się sprawa z podstępną Leną (Weronika Zubowicz), która oskarżyła lekarza o molestowanie, a Maks zaś weźmie się za jedną ze stażystek. Schadzki z Oliwią (Irmina Liszkowska) rozkręcą się na całego w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, ale i na tym się nie skończy! Beger zainteresuje się też pielęgniarką, którą widzowie już dobrze znają? Wspólne zdjęcie Tomasza Ciachorowsiego z koleżanką z planu budzi podejrzenia.

Kolejna ofiara Maksa Begera w "Na dobre i na złe"?

Maks w "Na dobre i na złe" znów znajdzie się w tarapatach i okaże się, że nie wyciąga wniosków z przeszłości. Przez oskarżenia o romanse i molestowania rozstał się z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra). Woźnicka w końcu uwierzyła w zarzuty Ingi (Małgorzata Neczyperowicz), matki 6-letniego Antka (Oskar Grzegorzewski), pacjenta lekarza, który potem uratował chłopcu życie. Maks powoli przypomniał sobie, jak potraktował Ingę, kiedy w przeszłości, w innym szpitalu niż Leśna Góra, wykorzystał swoją pozycję. 

Ostatnio w "Na dobre i na złe" to Lena chciała ugrać coś na kłamstwach, że rzekomo Beger się do niej dobiera. Dziewczyna znała jego przeszłość i wiedziała, że łatwo wykorzystać zarzuty i plotki, które krążą na temat lekarza. Lena akurat nie miała racji i kłamała w sprawie wykroczeń Maksa, ale on wyda się niewzruszony i w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" na całego rozkręcą się jego schadzki ze stażystką Oliwią. Beger zrobi wszystko tak, by pozostałe osoby nie zorientowały się, że romansuje z praktykantką.  

Sprawdź: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

Aktorzy nagrywają kolejne wątki "Na dobre i na złe", by widzowie mogli śledzić ich losy już we wrześniu. Tomasz Ciachorowski zapozował z koleżanką z planu, którą gra Maria Góralczyk. Chodzi oczywiście o pielęgniarkę Beatę i to właśnie z nią miałby zbliżyć się Maks z nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Czy będzie między nimi coś więcej? Bardziej prawdopodobnym wydaje się jednak zbliżenie z Oliwią, którą Gloria (Aleksandra Grabowska) ostrzegła przed lekarzem, ale dziewczyna nic sobie z tego nie robi.

Begera w nadchodzącym sezonie "Na dobre i na złe" czekają kolejne zawirowania prywatne, ale też sukcesy zawodowe. Lekarz przeprowadzi skomplikowaną operację serca i dokona cudu na stole operacyjnym! Może prywatnie będzie zagubiony, ale nie odbije się to na zdrowiu pacjentów. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót! - WIDEO, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Maks Beger bohaterem! Dokona cudu na stole operacyjnym i przekona do siebie wszystkich?
Najnowsze