Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Spektakularna przemiana Maksa Begera. Nikt go jeszcze takim nie widział

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Spektakularna przemiana Maksa Begera. Nikt go jeszcze takim nie widział

Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Spektakularna przemiana Maksa Begera. Nikt go jeszcze takim nie widział

2021-06-07 21:28

Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) w „Na dobre i na złe” po wakacjach 2021 będzie nie do poznania! Każdy przyzwyczaił się do jego maski okrutnego i bezwzględnego człowieka, który lubi zmanipulować, nakłamać i wykorzystać. Nawet Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) zerwała z nim zaręczyny i zniknęła z jego życia. Już w minionym sezonie „Na dobre i na złe” w Begerze zaczęły się zmiany a wszystko za sprawą pojawienia się w jego życiu Ingi (Małgorzata Neczyperowicz), którą kiedyś wykorzystał seksualnie. Chociaż Beger często balansował na granicy oszustwa i łamania prawa, a próbą pomocy pacjentom, w nowym sezonie zobaczymy jego drugą twarz!

Przemiana Maksa Begera w "Na dobre i na złe". Pokaże, że ma serce! 

Nowy sezon „Na dobre i na złe” po wakacjach 2021 przyniesie zmiany w Leśnej Górze. I nie chodzi tylko o skutki wybuchu, który nastąpił w szpitalu pod koniec poprzedniego sezonu „Na dobre i na złe”, kiedy to zginęła Kasia Smuda (Ilona Ostrowska). To był szok dla lekarzy, ale jednym z największych zaskoczeń nadchodzących odcinków, będzie przemiana Begera, który przewartościuje swoje życie.

Maks jest znany ze swoich sztuczek i mącenia kobietom w głowach. Już niejedna lekarka czy pielęgniarka wpadła mu w oko. Kiedyś był zainteresowany Hanią Sikorką (Marta Żmuda Trzebiatowska), a nawet dopuścił się molestowania na Dagmarze (Maryla Morydz)! Beger nie miał żadnych granic, ale wydawało się, że zechciał się ustatkować z Agatą. Kobieta nie potrafiła jednak pozostać z lekarzem oskarżonym o gwałt i wykorzystywanie swojej pozycji. Rozstali się z hukiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nadchodzących odcinkach „Na dobre i na złe” Maks odczuje skutki pojawienia się w jego życiu Ingi. Kobieta została przez niego wykorzystana, kiedy jakiś czas temu pracowali w innym szpitalu. Zjawiła się w Leśnej Górze za sprawą chorego syna. Okazało się, że mały Antoś (Oskar Grzegorzewski) to syn lekarza! Chłopiec potrzebował pilnej operacji na serce, a Maks podjął wszelkie starania, by uratować dziecko. I udało się, bo po wielkim strachu, udało się odnieś sukces. Niestety gorzej w "Na dobre i na złe" potoczyła się sytuacja rodzinna Maksa. Inga nie chciała dopuścić myśli, że Beger chce kontaktu z synem i opieki nad nim.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Tak skończy się kryzys Marysi i Michała, a rozpocznie rewolucja w życiu Emilki

Maks Beger w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 pozbędzie się chociaż trochę znieczulicy. Maks będzie chciał zawalczyć o syna, na którym zaczęło mu bardzo zależeć. To właśnie dla niego otworzy serce i stanie się lepszym człowiekiem. Sam w "Na dobre i na złe" nie będzie mógł uwierzyć, że zachodzą w nim takie zmiany. Także personel Leśnej Góry zauważy, że lekarz przeszedł zmianę. Chociaż przeżył swoje, jak np. tragiczną śmierć brata, nie usprawiedliwiało go to przed haniebnymi uczynkami. Maks przejrzy na oczy i będzie się bardziej kontrolował. Spróbuje zyskać szansę, by mały Antoś go zaakceptował, a może nawet pokochał.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka załatwi Zduńskich na całego. Weźmie ich na litość, a potem pokaże prawdziwą twarz?

Najnowsze