Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Tak skończy się kryzys Marysi i Michała, a rozpocznie rewolucja w życiu Emilki

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Tak skończy się kryzys Marysi i Michała, a rozpocznie rewolucja w życiu Emilki

Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Tak skończy się kryzys Marysi i Michała, a rozpocznie rewolucja w życiu Emilki

2021-06-07 10:38

"Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu po wakacjach 2021, ale już teraz produkcja serialu ujawniła pewne szokujące sceny z nadchodzących odcinków. Ten sezon "Pierwsza miłość" był wyjątkowo okrutny dla Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Z urywek zwiastuna odcinków "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 można dowiedzieć się, jak potoczy się ich kryzys! Emila (Anna Ilczuk) przejdzie za to niemałą rewolucję, również w sprawach sercowych. Nie zabraknie wielkich emocji i szoku. Co jeszcze się wydarzy?

Marysia i Michał będą razem w "Pierwsza miłość" po wakacjach?

"Pierwsza miłość" po wakacjach zaskoczy widzów. Wiele wątków pozostawiono bez odpowiedzi. Chyba najbardziej kontrowersyjnym jest nadal zdrada Michała. W ciągu minionego sezonu "Pierwsza miłość" mężczyzna pomagał żonie w walce z podłym Edwardem (Marek Siudym), który postawił sobie za cel zniszczenie ich rodziny. Wepchnął córkę do psychiatryka, a sam przejął kontrolę nad Julką (Łucja Kawczak). 

Domańska nie mogła sobie poradzić w zakładzie psychiatrycznym, z którego wyszła właśnie dzięki m.in. Michałowi oraz Dominice (Aneta Zając). Niestety potem zaczęły się zdrady i oszustwa. Michał zauroczył się w starszej od siebie Grażynie (Grażyna Weksler) i zaczął umawiać się z nią na seks schadzki. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

Marysia w minionym sezonie "Pierwsza miłość" nie chciała wierzyć, że mąż naprawdę ją zdradza. Takie są jednak fakty, a pod koniec sezonu "Pierwsza miłość" Michał zabrał Julkę i wyjechał. Wiadomo już, że w odcinkach po wakacjach, mężczyzna będzie się bardzo starał, by odzyskać zaufanie ukochanej. Na profilu "Pierwsza miłość" na Instagramie pojawiło się wideo, gdzie widać przytulającą się parę.

- Chciałbym, żeby było jak dawniej - mówi Michał do Marysi. Bardzo prawdopodobnym jest, że para się pogodzi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

Rewolucja sercowa w "Pierwsza miłość" dopadnie też Emilkę, która będzie miała brać ślub z Marcinem (Przemysław Cypryański), ale może w ogóle do niego nie dojść! Wszystko przez Wojtka (Grzegorz Daukszewicz), który zakochał się w narzeczonej brata.

- Będziesz żałować, że za niego wyszłaś - powie pewny siebie Wojtek w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021.

- Za kogo ty się masz? - zapyta Emilka

- Za twoją drugą połówkę - odpowie pewny siebie mężczyzna. 

Wiadomo więc, że "Pierwsza miłość" dostarczy wiele emocji, a bohaterowie będą zaskakiwać. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze