Koniec Pierwszej miłości. Marysia porzucona, a Marta na siłę będzie szukać szczęścia w ostatnim 3248 odcinku

i

Autor: ATM Grupa Koniec Pierwszej miłości. Marysia porzucona, a Marta na siłę będzie szukać szczęścia w ostatnim 3248 odcinku

Koniec Pierwszej miłości. Marysia porzucona, a Marta na siłę będzie szukać szczęścia w ostatnim 3248 odcinku

2021-06-03 10:50

Koniec serialu "Pierwsza miłość" w cieniu dramatu Marysi (Aneta Zając)! Los dał jej popalić, a będzie jeszcze gorzej. Zdradzona przez Michała (Wojciech Błach) kobieta zostanie całkiem sama. Porzucona przez wszystkich, w tym córkę Julkę (Łucja Kawczak), o którą przecież tak walczyła. Marysia w 3248 będzie wyrzutkiem. Marta (Honorata Witańska), której nie wyszło z Arturem (Łukasz Płoszajski) też będzie chciała znaleźć miłość. Niestety zrobi to na siłę i wyjdzie z tego jedna wielka pomyłka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3248 ostatni przed wakacjami - piątek, 4.06.2021, o godz. 18 w Polsacie

Koniec "Pierwsza miłość" nie obędzie się bez miłosnych dramatów. Mijający sezon nie był łaskawy dla Marysi, która mylnie sądziła, że wiedzie spokojne życie u boku Michała. Pojawienie się w rodzinie Edwarda (Marek Siudym) zapoczątkowało lawinę problemów. Senior udawał, że zależy mu na córce i wnuczce, a tak naprawdę nasłał na Domańską policję, która ją aresztowała, a potem wmówiono jej problemy psychiczne.

Marysia spędziła w "Pierwsza miłość" mnóstwo czasu walcząc ze skorumpowanymi lekarzami w psychiatryku. Edward zabrał jej córkę i umieścił w szkole sióstr zakonnych. Ostatecznie to Dominika (Aneta Zając) pomagała Michałowi zawalczyć o żonę i przyszywaną córkę. On jednak zrobił najgorsze świństwo. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła wróci, bo upadnie na samo dno! Majka będzie żebrać u Franki o jedzenie - WIDEO

Michał z "Pierwsza miłość" okazał się draniem bez honoru. Zdradził Marysię z Grażyną (Grażyna Wolszczak) i zrobił z niej głupią. Domańska nie mogła przyjąć do wiadomości, że kolejny mężczyzna w jej życiu ją zawiódł. W końcu jednak musiała zaakceptować fakty. W 3248 odcinku "Pierwsza miłość" Michał wyjedzie z Julką do Francji. Domańska zostanie całkiem sama, porzucona ze swoimi przykrymi myślami. Koniec "Pierwsza miłość" nie będzie dla niej łaskawy. Nie tylko dla niej, bo szczęścia będzie szukać też Marta. 

Przeczytaj: Kazimierz ze Stulecia Winnych zmarł, ale teraz Mateusz Janicki wraca w podwójnej roli w serialu historycznym - ZDJĘCIA

Marta w ostatnim, 3248 odcinku "Pierwsza miłość" będzie na siłę szukała faceta. Odwiedzi ją Lubomir (Marcin Januszkiewicz), z którym będzie chciała na siłę zbudować jakąś relację. Kobieta zaproponuje aktywne spędzanie czasu, ale Lubomir będzie przeciwny. On wybierze zajęcia bardziej intelektualne. W końcu postawią na modelarstwo. Marta chyba nie tak wyobrażała sobie gorące randki... Ona, podobnie jak Marysia, też nie miała w tym sezonie "Pierwsza miłość" szczęścia w miłości. Może kolejne odcinki będą dla nich bardziej łaskawe. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze