Pierwsza miłość, odcinek 3157: Tragedia Marysi. Po stracie Julki trafi do izolatki w psychiatryku!

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3157: Tragedia Marysi. Po stracie Julki trafi do izolatki w psychiatryku!

Pierwsza miłość, odcinek 3157: Tragedia Marysi. Po stracie Julki trafi do izolatki w psychiatryku!

W 3157 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Aneta kompletnie załamie się po stracie Julki (Łucja Kawczak). Sprawy potoczą się tak fatalnie, że wyląduje w psychiatryku. Co gorsze, zachowania agresywne zrozpaczonej matki spowodują, że Marysia trafi do izolatki! Czy uda jej się po tym wszystkim wyjść na prostą? Wielka tragedia Marysi w 3157 odcinku "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3157 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3157 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy wielką tragedię Marysi. Po stracie Julki, o która walczyła do ostatniej sekundy, matka kompletnie załamie się. A potworny bój i żal zamienią się w agresję!

Z powodu fatalnego stanu psychiki w 3157 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia trafi do szpitala psychiatrycznego. Tu zostanie poddana tez specjalnemu testowi na agresję. I niestety nie przejdzie go pomyślnie... 

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga wpadnie w obłęd po śmierci Janka. Nie uwierzy, że kochanek nie żyje
Pierwsza miłość, odc. 3157: Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk

Już w 3154 odcinku serialu "Pierwsza miłość" sprawa Marysi będzie wyglądała fatalnie. Ona będzie czuła się coraz gorzej, a jej ojciec Edward (Marek Siudym), bogaty drań, zacznie sobie rościć prawa do Julki! I zapowiada się na to, że tej wojny Marysia nie wygra, a w efekcie ostatnich prób trafi do zamkniętej izolatki w psychiatryku!

Ostatecznie w 3157 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia trafi do izolatki konfrontacji z agresywnym pacjentem. To z pozoru nieistotne wydarzenie będzie miało bardzo poważne skutki, bo na miejsce zdarzenia przyjedzie policja i Marysia zacznie się awanturować Aresztowana dzień później stanie przed sądem, który skieruje ją na leczenie z zamkniętym ośrodku psychiatrycznym. 

Gdy Marysia znajdzie się w psychiatryku w 3157 odcinku "Pierwszej miłości", okaże się, że jej lekarzem prowadzącym będzie doktor Mikulski. Ten sam psychiatra, który zdiagnozował u niej PTSD i zeznawał przeciwko niej w sądzie...

Ale zaświeci się pewne światło nadziei w dramatycznej sytuacji Marysi. Pomimo pobytu w izolatce, w 3157 odcinku "Pierwszej miłości" zrozpaczona mama pozna innego pacjenta, z którym zacznie planować ucieczkę z tego koszmarnego miejsca. Czy w ten sposób naprawi, czy pogorszy jeszcze swoją tragiczną sytuację? 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Pierwsza miłość, odc. 3157: Marysia (Aneta Zając), psychiatra dr Mikulski

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk
Pierwsza miłość odc. 3150. Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3150. Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość, odc. 3157: Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: Polsat
Najnowsze