Pierwsza miłość, odcinek 3247: Samobójstwo Grażyny. Przez Marysię i Michała zabije się we własnym domu?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3247: Samobójstwo Grażyny. Przez Marysię i Michała zabije się we własnym domu?

Pierwsza miłość, odcinek 3247: Samobójstwo Grażyny. Przez Marysię i Michała zabije się we własnym domu?

2021-05-17 11:52

Tragedia w "Pierwsza miłość"! Nikt nie spodziewa się, że romans Grażyny (Grażyna Wolszczak) i Michała (Wojciech Błach) zakończy się tragicznie. Kochankowie długo roili z Marysi (Aneta Zając) głupią, ale ona w końcu dowie się prawdy. W 3247 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska zostanie wezwana do domu Grażyny, gdzie ratownicy będą musieli ratować nieprzytomną kobietę. Wyjdzie na jaw, że kochanka Michała prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo! Targnie się na życie we własnym domu, bo nie zniesie wyrzutów sumienia względem Marysi czy zrozumie, że Michał nigdy jej prawdziwie nie pokocha?

"Pierwsza miłość" odcinek 3247 - środa, 2.06.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3247 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dostanie szokującą informację. Nigdy by się nie spodziewała zdrady ze strony Michała, a co dopiero sytuacji, w której będzie musiała ratować jego kochankę! To nie jest łatwy czas dla Domańskiej w "Pierwsza miłość". Myślała, że tworzy zgrany związek z Michałem, a on uciekł w objęcia starszej od siebie Grażyny. Zapomniał, że zobowiązywał się do wierności wobec Domańskiej i opieki nad Julką (Łucja Kawczak). 

Michał w "Pierwsza miłość" przez dość długi czas spotykał się z Grażyną ze seks. Pech zechciał, że przecież to właśnie ona jest szefową Domańskiej. Marysia dowie się prawdy, ale będzie w szoku, kiedy okaże się, że ma uratować podłej kobiecie życie. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Oto syn Ewy i Benka! Ania i Andzia dostaną poruszający list od Ewy w ostatnim 39 odcinku. Mały Staś urodził się po śmierci Benia- ZWIASTUN

W 3247 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dostanie wezwanie do domu Grażyny. Razem z ratownikami ruszy na miejsce, gdzie wszyscy przeżyją szok. Ekipa znajdzie szefową nieprzytomną, leżącą na podłodze. Sytuacja stanie się dramatyczna do tego stopnia, że pojawi się poważne podejrzenie próby samobójczej! Okoliczności w domu Grażyny nie będą wskazywały na to, że kobieta straciła przytomność, bo np. źle się poczuła. Marysia i ratownicy przystąpią do pomocy. Pomimo że Grażyna okazała się podłą kłamczuchą i wzięła się za zajętego Michała, Domańska nie będzie mogła jej nie pomóc.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?

Czy Grażyna w 3247 odcinku "Pierwsza miłość" naprawdę będzie chciała się zabić? Ratownicy będą mieli takie podejrzenia. Sytuacja życiowa kobiety, też po części tłumaczyłaby ten dramatyczny krok. Może mieć przecież ogromne wyrzuty sumienia, że rozbiła związek Domańskiej, ale równie dobrze może chodzić o to, że Michał nigdy prawdziwie jej nie pokocha. Dla niego były to bardziej spotkania na seks, niż wchodzenie w bardzo poważne uczucie. Cały czas będzie się wahał, co czuje do każdej z kobiet. Próba samobójcza Grażyny wstrząśnie każdym. 

Najnowsze