Pierwsza miłość, odcinek 3240: Marysia dowie się o zdradzie Michała. Szokująca  reakcja Domańskiej zdziwi każdego

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3240: Marysia dowie się o zdradzie Michała. Szokująca reakcja Domańskiej zdziwi każdego

Pierwsza miłość, odcinek 3240: Marysia dowie się o zdradzie Michała. Szokująca reakcja Domańskiej zdziwi każdego

2021-05-11 8:42

W 3240 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) wreszcie dowie się prawdy o zakłamaniu i obłudzie męża! Michał (Wojciech Błach) naobiecywał jej miłość i pomoc, a od jakiegoś czasu potajemnie uprawia gorący seks z Grażyną (Grażyna Wolszczak). Zrobi z kobiety głupią, bo o namiętnym romansie będzie się dowiadywało coraz więcej osób, oprócz samej zainteresowanej. Jeszcze niedawno w "Pierwsza miłość" Michał walczył z partnerką o życie Julki (Łucja Kawczak), a teraz pokaże się od najgorszej strony. Nikt nie będzie się spodziewał tego, co zrobi z odkryciem romansu Domańska.

"Pierwsza miłość" odcinek 3240 - piątek, 24.05.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3240 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wreszcie pozna prawdę o trwającym już jakiś czas romansie Michała i Grażyny. Chociaż przyłapała ich na schadzce, mąż zdołał uciec do łazienki, więc Domańska nie zdążyła poznać tajemniczego kochanka kobiety. Bezczelny Michał sam już nie ma pojęcia co robi. Najpierw uznał, że robi świństwo i chciał zerwać kontakt z Grażyną i przestać oszukiwać partnerkę, ale nastąpi wielka zmiana. W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" wyzna kochance, że jest gotów na rezygnację z dotychczasowego życia i związanie się właśnie z nią.

Wielka chwila dowiedzenia się przez Marysię o seks schadzkach męża nadchodzi, ale żeby była jeszcze bardziej upokorzona, w "Pierwsza miłość" dojdzie do sytuacji, kiedy już niemal każdy będzie świadomy zdrady Michała, tylko nie sama zainteresowana! Mało tego, kiedy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) doniesie kuzynce prawdę, ona jej nie uwierzy! Do czasu.

Przeczytaj: M jak miłość: Łukasz okrutnie zemści się na Patrycji! Oszuka Kasię i znów wyjdzie z niego drań

W 3240 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia przyłapie męża w ramionach kochanki. Nie będzie już odwrotu. Michał nie da rady wymyślić kolejnych kłamstw i zamydlić żonie oczy. Jeszcze zanim Marysia w "Pierwsza miłość" pozna prawdę, znajdzie w aucie bransoletkę Grażyny, którą zgubiła podczas jednej z seks schadzek. Michał zamiast powiedzieć prawdę, nakłamie, że jest to prezent dla żony. Uradowana Domańska założy nową błyskotkę do pracy, a Grażyna niemal wyjdzie z siebie, kiedy zobaczy co na ręce ma rywalka. Niestety dla Michała, kłamstw nie da się ciągnąć w nieskończoność.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński przyjmie od bandyty Hermana wielką łapówkę! Wpadnie przez zwykłą głupotę - ZDJĘCIA

Marysia w 3240 odcinku "Pierwsza miłość" przyłapie męża w ramionach innej. Jej reakcja jak na to szokujące odkrycie, będzie bardzo spokojna! Nie zrobi afery i nie zacznie wrzeszczeć. Zada jedno pytanie, które zaważy na ich całej relacji. O ile cokolwiek da się jeszcze uratować po takiej zdradzie.

- Kochasz ją? - zapyta Marysia.

Co odpowie Michał z "Pierwsza miłość"? Sam już nie bardzo wie, co czuje do jednej i drugiej kobiety. Można jednak spekulować, że małżeństwo naprawić będzie bardzo trudno.

Najnowsze