Pierwsza miłość, odcinek 3239: Szalony plan Marysi. Zniknie z Wrocławia razem z Michałem?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3239: Szalony plan Marysi. Zniknie z Wrocławia razem z Michałem?

Pierwsza miłość, odcinek 3239: Szalony plan Marysi. Zniknie z Wrocławia razem z Michałem?

2021-04-30 12:26

Marysia (Aneta Zając) z "Pierwsza miłość" długo nie będzie świadoma co wyprawia się za jej plecami. Michał (Wojciech Błach) okaże się okrutnym zdrajcą, któremu nie można ufać. Domańska będzie żyła w przekonaniu, że jej małżeństwo kwitnie, a tymczasem mąż zacznie regularnie uczęszczać do Grażyny (Grażyna Wolszczak) na seks schadzki! Marysia w 3239 odcinku "Pierwsza miłość" wpadnie na szalony pomysł. Postanowi wyjechać z Wrocławia i zacząć wszystko od początku...

"Pierwsza miłość" odcinek 3239 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3239 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nadal będzie żyła w przekonaniu, że tworzą z Michałem zgrany duet. Nie pomyśli, że po tym, co przeszła z Michałem, on może ją zdradzić! Przecież oboje walczyli o zdrowie Julki (Łucja Kawczak) i o wyciągnięcie Domańskiej z zakładu psychiatrycznego, gdzie trafiła bezzasadnie. Niestety los w "Pierwsza miłość" okaże się okrutny, a Michał będzie się zabawiał z Grażyną. Pierwszy o romansie mężczyzny dowie się Artur (Łukasz Płoszajski), a potem również i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

Marysia w 3239 odcinku "Pierwsza miłość" zacznie przeglądać swój album ślubny. Weźmie ją na wspominki i z rozrzewnieniem pomyśli o przeszłości. Nieświadoma romansu męża, wpadnie na szalony plan. Domańska spróbuje przekonać Michała, że Wrocław nie jest dla nich odpowiednim miejscem i powinni zacząć wszystko od nowa gdzieś indziej! Kobieta nie będzie przypuszczać, że Michał układa sobie życie na boku, a seks schadzki z Grażyną trwają i raczej trudno liczyć na ich rychłe zakończenie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 146: Marek zafunduje dzieciom koszmar. Będą błagały, żeby oddał je mamie

Najdziwniejsze w "Pierwsza miłość" będzie to, że Kinga, jako lojalna kuzynka, doniesie Marysi o romansie jej męża. Dowie się o tym od Artura i nie będzie umiała oszukiwać przyjaciółki. Niestety zaślepiona Domańska nie uwierzy Kindze, a wręcz oskarży Kulczyckiego o zazdrość i wymyślania bzdur. Tym bardziej będzie dziwne, że w 3239 odcinku "Pierwsza miłość", po dowiedzeniu się prawdy, nadal będzie snuć plany z mężem. Wygląda na to, że Domańska nie przyjmie do wiadomości, że Michał naprawdę ma romans. Wiadomo jednak, że kłamstwo ma krótkie nogi i wkrótce prawda wyjdzie na jaw. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze