M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński przyjmie od bandyty Hermana wielką łapówkę! Wpadnie przez zwykłą głupotę

i

Autor: tvp/vod

M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński przyjmie od bandyty Hermana wielką łapówkę! Wpadnie przez zwykłą głupotę - ZDJĘCIA

W 1589 odcinku "M jak miłość" zobaczymy na własne oczy, jak Argasiński(Karol Strasburger) przyjmuje od Hermana (PIotr Łukawski) grubą łapówkę! Ordynator nawet się nie zająknie na widok bardzo drogiego alkoholu, a informacje o wielkim przelewie na tajne konto w Szwajcarii przyjmie jak wypłatę pensji. Argasiński pokaże nam się jako skorumpowany przez mafiozów, doskonały w "sztuce" oszustwa przestępca! Herman zaoferuje się ordynatorowi jako "wdzięczny pacjent", na którego różnego rodzaju przysługi Argasiński zawsze może liczyć... A jednak obaj przestępcy mogą wpaść na gorącym uczynku w 1589 odcinku "M jak miłość" przez jeden głupi błąd... Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z momentu wręczania łapówki!

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" w gabinecie Argasińskiego pojawi się bandyta Herman, który dzięki lewemu zaświadczeniu ordynatora nadal jest na wolności. Przestępca będzie miał ze sobą wielkie pudło z bardzo drogim alkoholem, które oficjalnie wręczy Argasińskiemu. A to będdzie dopiero początek prezentów...

- Chciałem jeszcze raz podziękować, doktorze - powie Herman, prezentując ordynatorowi piękny prezent z drogim alkoholem. - W sądzie wszystko poszło gładko, jak pan widzi, cieszę się wolnością

Argasiński przyjmie łapówkę jako coś absolutnie oczywistego. Widać będzie w 1589 odcinku "M jak miłość", ze drań robi to nie pierwszy raz. Co gorsze, ordynator ma tajne konto w Szwajcarii! 

- A przelew do Szwajcarii już puściłem. Sam też bym się tam chętnie wybrał. Zastanawiam się nad wypadem na narty... - oznajmi Herman. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza
M jak miłość, odc. 1589: Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod

Dopiero na hasło "narty" Argasiński zdenerwuje się w 1589 odcinku "M jak miłość". Drań szybko przekalkuluje, że tak cieszącego się wolnością Hermana ktoś zauważy i wtedy szanowany pan ordynator może mieć spore kłopoty!

- Pan chyba raczy żartować. Ktoś pana zobaczy na stoku i możemy mieć poważne kłopoty! - powie zdecydowanym tonem Argasiński. 

- Spokojnie doktorze, nie zrobię niczego głupiego. A gdyby pan kiedyś czegoś potrzebował jestem do pana dyspozycji - odpowie mu spokojnie Herman. 

W tym momencie 1589 odcinka "M jak miłość" rozlegnie się pukanie do gabinetu ordynatora i w drzwiach stanie Olek. Czy Chodakowski usłyszał choć kawałek rozmowy dwóch namawiających się przestępców? 

- O, przepraszam, nie chciałem przeszkadzać - do gabinetu ordynatora wejdzie umówiony na rozmowę Olek. 

- My już skończyliśmy, do widzenia! Proszę, proszę doktorze - Argasiński nerwowym ruchem będzie starał się ukryć pudło z alkoholem.   

Jak pamiętamy, w aferę w wystawienie lewego zaświadczenia dla wyrokowca Hermana, Argasiński próbował wmanipulować Anetę (Ilona Janyst). Jednak żona Olka nie pozwoliła mu na to i wystawiła Hermanowi zgodny z prawdą dokument, że jest zdrów jak ryba. Jeżeli Olek usłyszał choć jedno podejrzane słowo z rozmowy ordynatora z Hermanem, w 1589 odcinku "M jak miłość" może zacząć się początek końca skorumpowanego drania Argasińskiego. 

Zobacz także: Stulecie Winnych, odcinek 38: Mąż Mani zabije podłego kochanka Kasi? Będzie bronił córki i wnuczki Małgosi - ZWIASTUN 

M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger), Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger), Olek (Maurycy Popiel), Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger), Olek (Maurycy Popiel), Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze