Miłosne ultimatum. Pierwsza miłość

i

Autor: Bogdan Bogielczyk/PM ATM

Pierwsza miłość, odcinek 3229: Grażyna odbije Marysi męża? Postawi Domańskiemu bezwzględne ultimatum

2021-05-07 13:17

Czy to koniec małżeństwa Domańskich z serialu "Pierwsza miłość"? Michał (Wojciech Błach) dla romansu z Grażyną (Grażyna Wolszczak) gotowy jest przekreślić wszystkie wspólne lata u boku Marysi (Aneta Zając). Starsza kochanka w 3229 odcinku "Pierwszej miłości" będzie tak zdenerwowana po najściu Marysi, że postawi Michałowi twardy warunek!

"Pierwsza miłość" odcinek 3229 - piątek, 7.05.2021, o godz. 18 w Polsacie

Marysia i Michał z "Pierwszej miłości" razem już wiele przeszli i wydawało się, że wspólne przeżycia zahartowały ich związek na dobre. Wszystko jednak wskazuje na to, że romans, w który wdał się Michał, może okazać się czymś więcej niż tylko skokiem w bok.

Domańska wciąż nie zdaje sobie sprawy z niewierności męża, jednak Michałowi i Grażynie coraz trudniej jest utrzymywać łączącą ich relację w tajemnicy.Dla szefowej kliniki staje się to zbyt trudne do zniesienia i w 3229 odcinku "Pierwszej miłości" zdecyduje się więc wkrótce na radykalny krok, i postanowi rozstać się z żonatym kochankiem, by nie rozbijać jego rodziny. Okaże się to jednak rozwiązaniem na krótko.

Michał, który dla Grażyny stracił głowę w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" nie będzie potrafił nieść rozłąki, i wkrótce później wyzna kobiecie miłość. Grażyna jednak nie zamierza dłużej odgrywać roli "tej drugiej" i postawi Domańskiego stanowcze ultimatum - ona albo rodzina. Ku jej zadowoleniu, Michał złoży wówczas solenną obietnicę, że jest gotów dla niej zostawić Marysię na dobre. Wyznanie żonie, że już jej nie kocha, nie przyjdzie mężczyźnie jednak tak łatwo, jak sądził.

Najnowsze