Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania zastąpi Helence matkę! Lucyna zacznie się bać o córkę - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania zastąpi Helence matkę! Lucyna zacznie się bać o córkę - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania zastąpi Helence matkę! Lucyna zacznie się bać o córkę - ZDJĘCIA

2022-03-30 20:45

W 841 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zrozumie, że Mała, czyli 4-letnia Helenka (Maja Burzyńska), którą kochanek matki porzucił w parku, jest dla niej kimś więcej niż pacjentką! Po śmierci Piotra (Mikołaj Roznerski) całą swoją miłość Sikorka przeleje właśnie na Helenkę. Do tego stopnia, że wielkodusznie w 841 odcinku "Na dobre i na złe" przygarnie do siebie nie tylko Helenkę, ale i Ritę (Laura Pajor), która będzie chciała udowodnić, że nadaje się na matkę. Więź łączącą Hanię z Helenką stanie się tak silna, że Lucyna (Anna Samusionek) zacznie się bać co będzie gdy córka będzie musiała oddać dziewczynkę.

"Na dobre i na złe" odcinek 841 - środa, 30.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Prawdziwa matka Helenki w 841 odcinku "Na dobre i na złe" doprowadzi Hanię Sikorkę i policję do swojego kochanka Seby, który zabił Piotra Korbana! To on porzucił Helenkę w parku, przez niego 4-latka omal nie umarła. Seba miał się zajmować córką Rity podczas jej odsiadki w więzieniu, ale przy pierwszej okazji pozbył się dziecka. Piotr uratował dziewczynkę, lecz zginął kiedy próbował wyjaśnić tajemnicę porzucenia dziecka. W sprawę Helenki zaangażuje się urzędniczka z pomocy społecznej, która będzie miała ocenić czy kryminalistka Rita nadaje się na matkę. Początkowo Hania nie będzie jej chciała oddać Helenki. W 841 odcinku "Na dobre i na złe" ze względu na Małą postanowi jednak pomóc Ricie.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Żeby matka Helenki mogła stanąć na nogi w 841 odcinku "Na dobre i na złe" Hania zaproponuje jej, by razem z córką zamieszkała u niej i Lucyny (Anna Samusionek). Z każdym dniem Sikorka będzie się zbliżała do Helenki coraz bardziej, a miłość, którą ją obdarzyła stanie się jeszcze silniejsza. Zaniepokoi to Lucynę, która dostrzeże, że jej córka zachowuje się jakby była prawdziwą matką Helenki. Troskliwa opieka, godne warunki do życia, wsparcie Hani to nie wszystko, bo w 841 odcinku "Na dobre i na złe" Helenka właśnie u niej będzie szukała pocieszenia. Nie przestanie bowiem bać się biologicznej matki!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1650: Ula po śmierci Jakubczyka dostanie gigantyczny spadek! Ojciec pijak tylko udawał biedaka - ZDJĘCIA

Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej kiedy w 841 odcinku "Na dobre i na złe" Hania odkryje, że Rita była kiedyś prostytutką. A do tego była więźniarka trafi do szpitala w Leśnej Górze naćpana i nieprzytomna. Badania wykażą, że matka Helenki zażyłą amfetaminę.Narkomanka stoczy walkę o życie i o wyjście z nałogu, a w tym czasie to Hania będzie mamą Małej, a Lucyna Sikorka idealnie wczuje się w rolę babci.

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Najnowsze