Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka umówi się z Marcinem za plecami Barta! Ciągle nie będzie mogła zapomnieć o dawnym kochanku

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka umówi się z Marcinem za plecami Barta! Ciągle nie będzie mogła zapomnieć o dawnym kochanku

Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka umówi się z Marcinem za plecami Barta! Ciągle nie będzie mogła zapomnieć o dawnym kochanku

2021-10-27 20:07

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” dawne uczucie między Julką (Aleksandra Hamkało) a Marcinem (Filip Bobek) okaże się wciąż aktualne! Burska najpierw sama będzie umoralniać Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i każe jej się z daleka trzymać od Korbana (Mikołaj Roznerski), jednak sama nie będzie świecić przykładem! W 820 odcinku „Na dobre i na złe” jak tylko Julka spotka Molendę, to wrócą do niej miłe wspomnienia! Oboje znów zaczną flirtować za plecami swoich drugich połówek, a nawet umówią się na randkę! Czy znów pozwolą sobie na chwilę zapomnienia i skończą razem w łóżku?

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka w końcu wróci do Leśnej Góry po dłuższej nieobecności i będzie miała ręce pełne roboty! Najpierw spotka się z Hanią, która tylko jej wyzna, że ma poważne wątpliwości co do swojego ślubu z Michałem (Mateusz Janicki). Sikorka przyzna się, że pocałunek i niebanalne wyznanie miłości przez Piotra, pozwoliło jej uświadomić, że to właśnie jego kocha, a nie Wilczewskiego! Przyjaciółka nie będzie mogła uwierzyć w bzdury, jakie mówi Hania i od razu postanowi odwieść ją od tego pomysłu, przywołując swój romans z Molendą, który o mało nie zniszczył jej związku z Bartem (Piotr Głowacki). Choć sama w 820 odcinku „Na dobre i na złe” zacznie umoralniać Hanię, to chwilę później jak tylko zobaczy Marcina w szpitalu od razu straci dla niego głowę i jej słowa przestaną mieć znaczenie.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądało spotkanie dawnych kochanków w 820 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Marcin przypadkiem natknie się na Julkę w pokoju lekarskim, a ich spotkanie sprawi, że w obojgu odżyją dawne wspomnienia, gdy byli jeszcze kochankami! Molenda bardzo ucieszy się z powrotu dawnej ukochanej podobnie jak Julka z jego wizyty.

- Cześć, wróciłaś? – ucieszy się Marcin.

- Wiesz co, do pracy jeszcze nie, ale już za dwa dni będę w szpitalu – uśmiechnie się.

- Super, bo widziałem ciebie w grafiku na czwartek, dlatego się dziwiłem, że jesteś – wytłumaczy.

- Musiałam sprawdzić tutaj jednego pacjenta. A nieważne – odpowie.

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Marcin nie będzie długo czekał i do razu zaproponuje Julce randkę, jednak Burska choć na chwilę się opamięta i odmówi, ale tylko dlatego, że postawiła sobie za cel zdemaskowanie Korbana!

- Wiesz co mam teraz dyżur, ale nic specjalnego się nie dzieje. To może się czegoś napijemy? – zaproponuje byłej kochance.

- Nie mogę dzisiaj, wiesz co mam pilną sprawę do załatwienia – wymiga się.

- Artur zazdrosny, pilnuje cię. No dobra żartuję. Stęsknił się wiadomo – powie z przekąsem.

- Lepiej powiedz jak tam twoja mała – zmieni nagle temat.

- Powiedz, powiedz, to ja ci pokażę – powie Marcin i pokaże jej zdjęcia swojej córeczki.

- O matko jaka piękna, słodka – zauroczy się.

- No, na nocnym dyżurze mogę trochę pospać, bo przy niej to zapomnij – przyzna się.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

Jednak chęć spotkania z byłym kochankiem w 820 odcinku „Na dobre i na złe” będzie tak silna, że Julka nie będzie zamierzała odpuścić i sama zaproponuje Molendzie spotkanie, ale innego dnia.

- No tak. Dobra słuchaj widzimy się w czwartek, wtedy kawka bardzo chętnie, okej? – Julka przejmie inicjatywę.

- Super – ucieszy się Molenda.

- No to do zobaczenia - Julka już nie będzie mogła się doczekać. 

- Na razie - uśmiechnie się i Marcin. 

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” szybko okaże się, że Julka wcale nie jest taka święta, gdyż nie powie o swoim spotkaniu z dawnym kochankiem swojemu mężowi! Na dodatek sama będzie robiła z siebie wielce pokrzywdzoną przed Hanią, a tak naprawdę nie będzie mogła pogodzić się z rozstaniem z Marcinem, z którym łączyło ją gorące uczucie!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze