Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

2021-10-27 21:23

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof (Mateusz Damięcki) osiągnie swój cel i to szybciej niż zamierzał! Radwan mocno zbliży się do Joanny Gawryło (Monika Kaleńska) i za pośrednictwem Begera (Tomasz Ciachorowski) zaprosi ją na konferencję w Leśnej Górze. W 820 odcinku „Na dobre i na złe” nowa żona Piotra (Marek Bukowski) postanowi mu się za to odwdzięczyć i zaprosi go do siebie na herbatę, dzięki czemu Krzysiek w końcu będzie miał szansę przybliżyć się do Kubusia (Wiktor Trojan)! Radwan od razu złapie z synkiem wspaniały kontakt, a wspólne chwile sprawią, że aż nie opanuje swojego wzruszenia!

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna zjawi się na konferencji w Leśnej Górze, organizowanej przez Maksa Begera. Jej zaproszenie będzie rezultatem spisku pomiędzy Radwanem a Begerem, który ma pozbawić Konicę (Robert Koszucki) stołka dyrektora! Obaj panowie przystaną na układ, gdyż ważniejsze będzie dla nich ich osobiste szczęście. Gawryło nie będzie miała żadnych wątpliwości, że swój udział w konferencji zawdzięcza Krzysztofowi, który oczywiście zacznie się wykręcać! Jednak żona Piotra będzie dobrze wiedziała, że Radwan kłamie, gdyż tylko on miał do niej numer telefonu. W 820 odcinku „Na dobre i na złe” uzna, że musi się zrewanżować Radwanowi i bez wahania zaprosi go do swojego mieszkania na herbatę, na co ginekolog od razu przystanie i poleci do niej jak na skrzydłach!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądało pierwsze wspólne spotkanie Radwana i Kubusia w 820 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof kupi synkowi w prezencie karetkę pogotowia, o której chłopiec bardzo marzył. Kubuś od razu zacznie bawić się w lekarzy, a tym czasie Joanna przepyta Radwana o jego relacje z jej mężem. Gawryło zaproponuje, aby Krzysztof został na kolacji i nie będzie chciała słyszeć żadnego głosu sprzeciwu! Radwan postanowi wykorzystać ten moment, aby zbliżyć się do synka.

- Mogę się z tobą pobawić? – zapyta Kubusia z uśmiechem na ustach.

- Możesz, ale karetka jest moja – zastrzeże Kubuś.

- Nie no oczywiście twoja – odpowie Radwan.  

Wtedy w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof przystąpi do wspólnej zabawy ze swoim synkiem, na którego aż nie będzie mógł się napatrzeć. W końcu Kubuś będzie już dużym i mądrym chłopcem, zatem będzie wyglądał zupełnie inaczej niż widział go po raz ostatni. Synek nie zorientuje się, że w trakcie zabawy Radwan będzie przelewał swoje osobiste odczucia.

- Dzień dobry, to pan jest chory? – zacznie zabawę w lekarzy jego synek.

- Dzień dobry, nie jestem chory tylko trochę boli mnie serce – powie dokładnie to co sam czuje.

- Zabieram pana do szpitala! – stwierdzi Kubuś.

- A pan jest dobrym lekarzem? – dopyta synka.

- Bardzo dobrym. Moja mama jest lekarzem i mój tata jest lekarzem, oni mnie wszystkiego nauczyli! – odpowie, czym mocno zmiesza Radwana!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Wówczas w 820 odcinku „Na dobre i na złe” mina Radwana nieco posmutnieje, gdyż zda sobie sprawę, że chłopiec nie mówi o nim, a o Piotrze. Jego wyraz twarzy nie ujdzie uwadze synka, który od razu zapyta go o co chodzi. Obaj niemal natychmiast znajdą wspólną nic porozumienia.

- Dlaczego jesteś smutny? – spyta przejęty.

- Ja nie jestem smutny. Po prostu jestem bardzo wdzięczny, że pan doktor poświęca mi czas – odpowie wzruszony.  

- O widzę, że zabawa na całego. Proszę kolacja gotowa, niech pan doktor siada. Kubuś idziemy umyć ręce – wtrąci się Joanna, ale Kubuś nie będzie chętny.

- Chodź, pójdziemy razem umyć ręce. Każdy lekarz prze operacją powinien dokładnie umyć ręce - włączy się Radwan. 

- Ale to nie jest operacja – zauważy.

- Jak to nie?! Kolacja to też jest operacja, chodź – przekona synka, czym wzbudzi czujność Joanny!

Jeszcze w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Radwanowi aż ciężko będzie się z nim rozstać, gdyż ich spotkanie zrobi na nim ogromne wrażenie. Krzysztof poleci się Joannie, że zawsze może na niego liczyć w kwestii opieki nad Kubusiem. Jego entuzjazm mocno zdziwi żonę Piotra, która powoli zacznie coś podejrzewać!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze