Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

2021-10-27 21:23
Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 820: Pierwsze chwile Radwana z synem po latach! Nie będzie mógł się napatrzeć na Kubusia – ZDJĘCIA

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof (Mateusz Damięcki) osiągnie swój cel i to szybciej niż zamierzał! Radwan mocno zbliży się do Joanny Gawryło (Monika Kaleńska) i za pośrednictwem Begera (Tomasz Ciachorowski) zaprosi ją na konferencję w Leśnej Górze. W 820 odcinku „Na dobre i na złe” nowa żona Piotra (Marek Bukowski) postanowi mu się za to odwdzięczyć i zaprosi go do siebie na herbatę, dzięki czemu Krzysiek w końcu będzie miał szansę przybliżyć się do Kubusia (Wiktor Trojan)! Radwan od razu złapie z synkiem wspaniały kontakt, a wspólne chwile sprawią, że aż nie opanuje swojego wzruszenia!

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna zjawi się na konferencji w Leśnej Górze, organizowanej przez Maksa Begera. Jej zaproszenie będzie rezultatem spisku pomiędzy Radwanem a Begerem, który ma pozbawić Konicę (Robert Koszucki) stołka dyrektora! Obaj panowie przystaną na układ, gdyż ważniejsze będzie dla nich ich osobiste szczęście. Gawryło nie będzie miała żadnych wątpliwości, że swój udział w konferencji zawdzięcza Krzysztofowi, który oczywiście zacznie się wykręcać! Jednak żona Piotra będzie dobrze wiedziała, że Radwan kłamie, gdyż tylko on miał do niej numer telefonu. W 820 odcinku „Na dobre i na złe” uzna, że musi się zrewanżować Radwanowi i bez wahania zaprosi go do swojego mieszkania na herbatę, na co ginekolog od razu przystanie i poleci do niej jak na skrzydłach!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądało pierwsze wspólne spotkanie Radwana i Kubusia w 820 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof kupi synkowi w prezencie karetkę pogotowia, o której chłopiec bardzo marzył. Kubuś od razu zacznie bawić się w lekarzy, a tym czasie Joanna przepyta Radwana o jego relacje z jej mężem. Gawryło zaproponuje, aby Krzysztof został na kolacji i nie będzie chciała słyszeć żadnego głosu sprzeciwu! Radwan postanowi wykorzystać ten moment, aby zbliżyć się do synka.

- Mogę się z tobą pobawić? – zapyta Kubusia z uśmiechem na ustach.

- Możesz, ale karetka jest moja – zastrzeże Kubuś.

- Nie no oczywiście twoja – odpowie Radwan.  

Wtedy w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof przystąpi do wspólnej zabawy ze swoim synkiem, na którego aż nie będzie mógł się napatrzeć. W końcu Kubuś będzie już dużym i mądrym chłopcem, zatem będzie wyglądał zupełnie inaczej niż widział go po raz ostatni. Synek nie zorientuje się, że w trakcie zabawy Radwan będzie przelewał swoje osobiste odczucia.

- Dzień dobry, to pan jest chory? – zacznie zabawę w lekarzy jego synek.

- Dzień dobry, nie jestem chory tylko trochę boli mnie serce – powie dokładnie to co sam czuje.

- Zabieram pana do szpitala! – stwierdzi Kubuś.

- A pan jest dobrym lekarzem? – dopyta synka.

- Bardzo dobrym. Moja mama jest lekarzem i mój tata jest lekarzem, oni mnie wszystkiego nauczyli! – odpowie, czym mocno zmiesza Radwana!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Wówczas w 820 odcinku „Na dobre i na złe” mina Radwana nieco posmutnieje, gdyż zda sobie sprawę, że chłopiec nie mówi o nim, a o Piotrze. Jego wyraz twarzy nie ujdzie uwadze synka, który od razu zapyta go o co chodzi. Obaj niemal natychmiast znajdą wspólną nic porozumienia.

- Dlaczego jesteś smutny? – spyta przejęty.

- Ja nie jestem smutny. Po prostu jestem bardzo wdzięczny, że pan doktor poświęca mi czas – odpowie wzruszony.  

- O widzę, że zabawa na całego. Proszę kolacja gotowa, niech pan doktor siada. Kubuś idziemy umyć ręce – wtrąci się Joanna, ale Kubuś nie będzie chętny.

- Chodź, pójdziemy razem umyć ręce. Każdy lekarz prze operacją powinien dokładnie umyć ręce - włączy się Radwan. 

- Ale to nie jest operacja – zauważy.

- Jak to nie?! Kolacja to też jest operacja, chodź – przekona synka, czym wzbudzi czujność Joanny!

Jeszcze w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Radwanowi aż ciężko będzie się z nim rozstać, gdyż ich spotkanie zrobi na nim ogromne wrażenie. Krzysztof poleci się Joannie, że zawsze może na niego liczyć w kwestii opieki nad Kubusiem. Jego entuzjazm mocno zdziwi żonę Piotra, która powoli zacznie coś podejrzewać!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze