Na dobre i na złe, odcinek 819: Podły spisek Begera i Radwana przeciwko Konicy! Tak się go pozbędą

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 819: Podły spisek Begera i Radwana przeciwko Konicy! Tak się go pozbędą

Na dobre i na złe, odcinek 819: Podły spisek Begera i Radwana przeciwko Konicy! Tak się go pozbędą

2021-10-20 16:00

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan (Mateusz Damięcki) poprosi Begera (Tomasz Ciachorowski) o drobną przysługę, a chciwy kardiolog zobaczy w tym swoją szansę. Zgodzi się pomóc Krzysztofowi, ale nie za darmo! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Beger zaproponuje mu pewną chytrą propozycję, która pozbawi stołka dyrektora Konicę (Robert Koszucki)! Radwan bez chwili zastanowienia zaakceptuję jego warunki i wejdzie z Maksem w układ kosztem Rafała! W tej chwili oboje będą myśleć wyłącznie o sobie! Poznaj szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Maks zauważy w Krzysztofie swojego sprzymierzeńca i postara się przeciągnąć go na swoją stronę. W końcu to Radwan wyciągnął go z dołka po stracie Antka (Oskar Grzegorzewski) i jako jedyny wstawił się za nim u Mazura (Igor Michalski), gdy ten spisał go na straty i definitywnie chciał pozbyć się kardiologa ze szpitala! Równie podobnie pomyśli Krzysztof, który uzna, że jedyną osobą, która może mu pomóc zbliżyć się do syna Kubusia (Wiktor Trojan) i nowej żony Piotra (Marek Bukowski).

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan zacznie wydzwaniać, a nawet śledzić Joannę Gawryło (Monika Kaleńska). Na szczęście znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, gdyż cudem uratuje synka przed wypadkiem! To wtedy zapozna się z jego przyszywaną matką, ale nie będzie miał odwagi, aby przyznać się, kim jest naprawdę! Zrobi to, ale tylko z pomocą Maksa!

Patrz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Beger i Radwan spiskują przeciwko Konicy w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof nie będzie marnował czasu i jak tylko spotka go na szpitalnym korytarzu, weźmie kardiologa na słówko. Radwan nie będzie owijał w bawełnę i od razu wyzna, że zależy mu, aby na konferencji Begera pojawiła się, żona Piotra, która również jest lekarzem. Prośba ginekologa mocno zaintryguje Maksa, który rozpocznie swoja kolejną brudną grę!

- Maks, mam sprawę. Organizujesz konferencję – zaczepi go Krzysztof.

- Tak, zgadza się – potwierdzi.

- Chciałbym, abyś zaprosił jeszcze jedną osobę. Nie wiem czy będzie zainteresowana, ale może trzeba będzie ją namówić – poprosi.

- Ona? Znajoma? Ładna – zacznie wypytywać go Maks.

- Nie znamy się. Byłby zobowiązany -  przyzna.

Wtedy w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Maks zauważy w tym swoją szansę i oczywiście zgodzi się spełnić jego prośbę, ale oczywiście nie za darmo! Beger wyzna, że zaprosi Joannę na swoją konferencję, ale tylko pod jednym warunkiem! Musi poprzeć go jako nowego dyrektora Leśnej Góry! Radwan będzie nieco zdziwiony jego propozycją, ale wiedząc, że jego syn jest tak blisko, uzna, że nie może zmarnować takiej okazji, nawet jakby tego kosztem było stanowisko Konicy!

- A poparłbyś mnie na stanowisko dyrektora? – zapyta dumny.

- A co Konica rezygnuje? – dziwi się nieco Radwan.

- Ptaszki ćwierkają, że będzie wakat. To co przysługa za przysługę. Daj mi znać – zaproponuje Beger, ale długo nie będzie musiał czekać na odpowiedź.

- Nie podałem nazwiska. Joanna Gawryło – zgodzi się na jego propozycję.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” plan Maksa, aby pozbyć się Rafała ze stołku dyrektora nabierze niezłego rozpędu, gdyż chciwy Beger znajdzie sobie solidnego sprzymierzeńca, który go nie zawiedzie. Tym samym będzie już o krok od pozbycia się Konicy ze stanowiska i w ten sposób zemszczenia się na nim za to, że bez jego zgody zgodził się wypisać Antka ze szpitala i uciec z nim Indze (Małgorzata Neczyperowicz).

Przypomnijmy, że wówczas Maks był przekonany, że chłopiec jest jego synem i robił wszystko, aby ich odnaleźć. Gdy wreszcie mu się to udało, Inga rozwiała jego wszelkie wątpliwości, gdyż wyniki badań wykazały jednoznacznie, że to nie on, a jej były mąż jest ojcem Antka! Tym bardziej Beger postanowił wyładować swoją złość na Konicy, którego w 819 odcinku „Na dobre i na złe” będzie miał już w garści i będzie o krok od jego detronizacji!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe. Radwan dla syna Kubusia poświęci miłość do Blanki! Będzie teraz z żoną Piotra Gawryły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze