Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

2021-10-14 10:36

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr (Mikołaj Roznerski) porwie Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) sprzed szpitala i wywiezie za miasto do chorego pacjenta (Edward Sosna). Dość szybo okaże się, że inspektor ma w tym ukryty cel, a jemu przyjacielowi nic nie dolega! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka wpadnie w szał, gdy odkryje spisek Korbana. Zdenerwowana zacznie uciekać i stanie się tragedia! Hania będzie ofiarą potwornego wypadku i to na trzy dni przed ślubem z Michałem (Mateusz Janicki). Niestety będzie on na tyle poważny, że Sikorka nie będzie w stanie samodzielnie chodzić….

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania będzie miała poważny wypadek i to tuż przed ślubem z Michałem. Oczywiście wszystkiemu będzie winny Piotr Korban, który po rozwiązaniu sprawy z zaginionym skarbem przywłaszczonym przez Lucynę(Anna Samusionek) ciągle nie będzie mógł o niej zapomnieć i nie da jej spokoju! Zwłaszcza, że już tylko chwilę dzielą jej ukochaną od ślubu z Wilczewskim, którego w mniemaniu Piotra, Hania tak naprawdę nie kocha! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Korban uzna, że to już ostatni moment, aby przemówić Sikorce do rozsądku i postawi wszystko na jedną kartę! Tego dnia inspektor odbierze Hanię sprzed szpitala i poprosi ją, aby wspólnie z nim wybrała się za miasto do jego przyjaciela, który potrzebuje pomocy!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Kubusia. Radwan zdąży uratować synka w ostatniej chwili – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak doszło do wypadku Hani w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania oczywiście zgodzi się pomóc 80-leniemu Janowi i ani przez chwilę nie pomyśli, że Piotr ma w tym ukryty cel! Korban jednak nie będzie marnował czasu i notorycznie będzie namawiał swoją ukochaną, aby odwołała ślub z Michałem!

- Będziesz to ciągnąć do ostatniej chwili? To całe wychodzenie za mąż? Patrzysz na niego jak na brata! Nie ma ognia! Wystawisz chłopaka przed samym ołtarzem? – powie bez ogródek.

- Nikogo nie będę wystawiać! – wykrzyczy.

- To się będziesz głupio rozwodzić... – skwituje Korban.

Niestety w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania dość szybko dowie się, że Jan czuje się świetnie i wcale nie potrzebuje żadnej pomocy! Wówczas dla Sikorki stanie się jasne, że Piotr celowy wywiózł ją za miasto w piękne okoliczności przyrody, aby ostatecznie odwieść ją od ślubu z Michałem! Wzburzona Hania nie będzie mogła uwierzyć, że Korban posunął się do czegoś takiego i zacznie uciekać, jednak Piotr tak łatwo nie odpuści! I właśnie wtedy wydarzy się prawdziwa tragedia…

- Przestań się szczerzyć! – wykrzyczy cała w nerwach.

- Dziewczyno, ile ty masz barw… Wydawałaś mi się pastelowa, ale teraz widzę, że są brązy, głębokie czernie… - Korban znów zacznie ja uwodzić.

- Manipulant, kłamca i oszust! Cholerny stalker!(…) Myślisz, że ja oczu nie mam?! Wszystko ukartowane, żeby mnie tu wywieźć… w romantyczne okoliczności?! – powie płaczliwym głosem.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Nie przyzna się Joannie kim jest dla syna – ZDJĘCIA

 W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania będzie chciała jak najszybciej uwolnić się od Piotra i czym prędzej popędzi na przystanek autobusowy. Niestety Sikorka będzie bardzo nie uważna i w ogólne nie będzie patrzeć, po czym stąpa i wtedy dojdzie do wypadku! Hania źle postawi nogę i skręci kostkę i to zaledwie na trzy dni przed ślubem z Michałem! Niestety kontuzja będzie na tyle poważna, że lekarka nie będzie mogła samodzielnie chodzić, dlatego Korban zaproponuje, że weźmie ją na ręce, ale Sikorka się na to nie zgodzi!

- Nie dotykaj mnie! (…) Nie mów do mnie! Biorę ślub za trzy dni i mam skręconą kostkę! – obwini go za swój wypadek.

- Korona ci z głowy spadnie, jak cię przeniosę, księżniczko? Co z ciebie za lekarz, jak nie możesz znieść ludzkiego dotyku! – wytknie jej.

- Twojego, nie ludzkiego! – poprawi go.

- Pytanie, dlaczego… - uśmiechnie się Korban.

Chwilę później w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr zacznie namiętnie całować Hanię i w końcu osiągnie swój cel! Moc tego pocałunku będzie tak ogromna, że zaskoczy ich oboje! Chytry plan Piotra i nieplanowany wypadek Hani przyniosą zamierzony efekt, gdyż Hania po powrocie do domu będzie myślała tylko o boskim Korbanie!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania odwoła ślub z Michałem! Tylko Julce przyzna się, że kocha Piotra

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze