Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Kubusia. Radwan zdąży uratować synka w ostatniej chwili – WIDEO

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Kubusia. Radwan zdąży uratować synka w ostatniej chwili – WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Kubusia. Radwan zdąży uratować synka w ostatniej chwili – WIDEO

2021-10-13 21:55

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” o mały włos nie dojdzie do straszliwej tragedii! Radwan (Mateusz Damięcki) wreszcie odnajdzie Joannę Gawryło (Monika Kaleńska), która po zniknięciu Piotra (Marek Bukowski) przejęła opiekę nad Kubusiem (Wiktor Trojan)! Krzysztof znajdzie się we właściwym miejscu o właściwej porze, gdyż tylko jego szybka interwencja pozwoli ocalić synkowi życie! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” nowa żona Gawryły nie upilnuje dziecka, które stanie oko w oko ze śmiercią! W ostatnim momencie Radwanowi uda się go ocalić! Zobacz WIDEO!

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof wreszcie odnajdzie nową żonę Piotra Gawryły, która pod nieobecność męża zajmuje się Kubusiem. Przypomnijmy, że przed laty Radwan po tragicznej śmierci Hany (Kamila Baar-Kochańska) zgodził się oddać Kubusia na wychowanie swojemu rywalowi, jednak nie było dnia, aby nie myślał o swojej decyzji. Dramatyczny wybuch w szpitalu w Leśnej Górze, gdzie ginekolog o mały włos nie otarł się o śmierć pozwolił mu zrozumieć, że popełnił błąd, iż tak łatwo zgodził się oddać Kubusia, Piotrowi i postanowił go odzyskać. W tym celu w finale sezonu „Na dobre i na złe” udał się do Izraela na poszukiwania synka, ale nie zastał tam ani Kubusia ani Gawryły, który zniknął jak kamień w wodę.

Dopiero Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) w 817 odcinku „Na dobre i na złe” udało się ustalić, że Piotr dość niespodziewanie wyjechał, a opiekę nad Kubusiem powierzył swojej nowej żonie, Joannie. Radwan natychmiast rozpoczął jej poszukiwania i już w 818 odcinku „Na dobre i na złe” uda mu się ją odnaleźć, jednak wówczas nie będzie miał dość odwagi, aby umówić się z nią na spotkanie.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 818: Brutalne pobicie Maksa Begera! Radwan jeszcze mu dołoży

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Radwan ratuje synka przed tragedią w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Jednak w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan w końcu zrozumie, że odzyskanie syna ma już na wyciagnięcie ręki i tym razem postanowi już nie zmarnować swojej szansy. Krzysztof namierzy Joannę i Kubusia na jednym z placów zabaw, gdzie natychmiast się uda i pojawi się w porę, gdyż tylko sekundy będą dzieliły od potwornej tragedii! Nowa żona Piotra nie upilnuje Kubusia, który rozpędzony wybiegnie z placu zabaw wprost pod koła pędzących chłopców na hulajnogach elektrycznych!

- Kuba! – zdąży tylko przeraźliwie wykrzyczeć Joanna, ale będzie za daleko, aby uratować chłopca!

Na szczęście w 819 odcinku „Na dobre i na złe” w ostatniej chwili przed wypadkiem Kubusia zdoła uratować Krzysztof, który bez zastanowienia ruszy mu na pomoc! Radwan natychmiast złapie synka i zdejmie go z chodnika, dzięki czemu nie dopuści do tragedii, gdyż na miejscu zdarzenia Joanna pojawi się dopiero chwilę później!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Piotr Korban w nietypowy sposób wyzna Hani miłość! Dla niego zostawi Michała – ZDJĘCIA

Jeszcze w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna nie będzie mogła opanować emocji, ale od razu podziękuję Radwanowi za to, że uratował Kubusiowi życie! Nowa żona Gawryły sama nawiąże z nim rozmowę i wypyta o swojego męża, jednak Krzysztof nie będzie miał odwagi, aby przyznać się jej, że Kubuś jest jego synem, a nie Piotra!

- Wystraszyłeś mnie, dziękuję panu bardzo. Pan jest lekarzem, tak? – zacznie Joanna, która usłyszy fragment jego rozmowy telefonicznej z pacjentem. 

- Tak, pracuję w Leśnej Górze – odpowie.

- Świat jest mały. Mój mąż tam pracował. Piotr Gawryło, znał go pan? – spyta uśmiechnięta.

- Tak, znałem – szybko odpowie.

- Joanna Gawryło, chirurg, onkolog – przedstawi się.

Jednak w kolejnych odcinkach „Na dobre i na złe” Krzysztof wykaże się większą odwagą i postanowi zawalczyć o Kubę. W tym celu mocno zbliży się do Joanny i nawiąże z nią bliższą relację. Czy uda mu się go odzyskać? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Na dobre i na złe. Radwan dla syna Kubusia poświęci miłość do Blanki! Będzie teraz z żoną Piotra Gawryły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze