Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Kim jest Joanna i aktorka, która ją gra?  – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Kim jest Joanna i aktorka, która ją gra? – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Kim jest Joanna i aktorka, która ją gra? – ZDJĘCIA

2021-10-20 20:41

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” pojawi się Joanna Gawryło, którą zagra Monika Kaleńska. Radwan (Mateusz Damięcki) po długich poszukiwaniach wreszcie stanie twarzą w twarz z nową żoną Piotra Gawryły (Marek Bukowski) i swoim synem, Kubą (Wiktor Trojan). Krzysztof odnajdzie Joannę z synem na jednym z placów zabaw i nie będzie mógł ukryć swojego wzruszenia. Jednak w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan nie pójdzie za ciosem i nie przyzna się ukochanej Piotra, że to on w rzeczywistości jest ojcem Kubusia, ale bardzo się do niej zbliży! Sens w tym, że Joanna od razu pozna, że coś tutaj nie gra i nieźle zaskoczy ginekologa z Leśnej Góry!

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof w końcu odnajdzie swojego synka, którego przed laty oddał na wychowanie Piotrowi. Dramatyczny wybuch w szpitalu w Leśnej Górze sprawił, że w obliczu śmierci Radwan nagrał specjalne wideo dla Kubusia, w którym wyznał, że jest jego prawdziwym ojcem. Traumatyczne wydarzenia spowodowały, że Krzysztof postanowił zawalczyć o syna, o którym nigdy nie potrafił zapomnieć. Już w finale sezonu „Na dobre i na złe” Radwan zostawił zakochaną w nim Blankę (Pola Gonciarz) i wyruszył do Izraela, aby odnaleźć swojego rywala i powiedzieć synkowi prawdę, jednak jego wyjazd zakończył się fiaskiem, gdyż nie zastał tam ani Gawryły ani Kubusia.

Dopiero Blance w 817 odcinku „Na dobre i na złe” z niemałą pomocą Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) uda się ustalić, że Gawryło faktycznie wyjechał i to do Australii, ale bez Kubusia, nad którym teraz opiekę sprawuje jego nowa żona, Joanna. Consalida poradzi mu, aby zawalczył o własnego synka, a jej słowa bardzo poruszą Radwana, który weźmie sobie jej radę do serca.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania zacznie dręczyć Piotra Korbana! Już nie powstrzyma tej miłości

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak przebiegło spotkanie Krzysztofa z Joanną Gawryło i Kubusiem w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Radwanowi w końcu uda się odnaleźć Joannę, która razem z Kubusiem przyleci do Polski. Krzysztof od razu ruszy im na spotkanie, ale jak tylko zobaczy swojego synka to aż odbierze mu mowę. Ginekolog nie przyzna się nowej żonie Gawryło, że w rzeczywistości to on jest ojcem Kubusia, a jedynie potwierdzi swoją znajomość z Piotrem. Na jego nieszczęście kobieta od razu pozna, że kłamie i ma coś więcej za uszami!

- Nie potrafi pan doktor kłamać – wytknie mu Joanna.

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof będzie jednak nieugięty i dalej nie przyzna się Joannie, że łączy go z Kubusiem coś więcej. Mało tego to ją weźmie sobie za cel i postanowi znacznie się do niej przybliżyć, a będzie miał ku temu dobrą okazję, gdyż szybko okaże się, że nowa żona Gawryły jest również lekarzem, który rozpocznie pracę w Leśnej Górze!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania będzie płacić za błędy Lucyny! Dla Michała to już będzie za wiele

W kolejnych odcinkach „Na dobre i na złe” Krzysztof zrobi wszystko, aby być z Joanną jak najbliżej! Ginekolog bacznie będzie ją obserwował, a nawet zaprosi ją na spotkanie, gdyż doskonale zda sobie sprawę, że taka szansa może mu się już więcej nie powtórzyć i to jedyna okazja, aby powiedzieć Kubusiowi prawdę! Wiele wskazuje na to, że już niebawem w nowych odcinkach „Na dobre i na złe” Radwan w końcu zbierze się na odwagę i przyzna się Joannie, że to on jest prawdziwym ojcem Kubusia, na co wskazuje ZWIASTUN "Na dobre i na złe"!

- Ona wie kim jesteś dla Kubusia? - zapyta go Falkowicz (Michał Żebrowski).

- Nie chce być już obcy - odpowie Radwan.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania odwoła ślub z Michałem! Tylko Julce przyzna się, że kocha Piotra

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze