Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania zacznie dręczyć Piotra Korbana! Już nie powstrzyma tej miłości

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania zacznie dręczyć Piotra Korbana! Już nie powstrzyma tej miłości

Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania zacznie dręczyć Piotra Korbana! Już nie powstrzyma tej miłości

2021-10-06 21:33

W 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wciąż nie będzie mogła przestać myśleć o boskim inspektorze Korbanie (Mikołaj Roznerski). Wspólna noc pod nieobecność Michała (Mateusz Janicki) jeszcze mocniej ich do siebie zbliżyła i rozpaliła w Sikorce uczucia, o jakie by się nie podejrzewała. W 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania najpierw pogrąży się w romantycznym śnie, a później za wszelką cenę będzie chciała sprawić, aby okazał się on prawdą. Sikorka wpadnie już w prawdziwą obsesję na punkcie przystojnego Piotra, któremu nie da ani chwili spokoju!

"Na dobre i na złe" odcinek 817 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 817 odcinku „Na dobre i na złe” myśli Hani wciąż będą wędrować obok inspektora Korbana, który już od ich pierwszego spotkania wywarł na niej niemałe wrażenie. Jednak sprawa z przywłaszczeniem sobie grabieży z napadu na jubilera przez jej wyrodną matkę (Anna Samusionek) zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej do tego stopnia, że Sikorka i boski Korban spędzili ze sobą pierwszą wspólną noc, w czasie której o mały włos nie doszło zdrady! Ich relacje stały się tak bliskie, że Piotr nawet upadł przed Hanią na kolana, a Sikorka w głębi duszy żałowała, że to nie były jego oświadczyny!

W 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania ciągle będzie rozmyślać o Piotrze, który będzie jej się śnił! Sikorka mocno się rozczaruje, gdy odkryje, że był to jedynie sen, a u jej boku leży tylko Michał, a nie Piotr. Spróbuje się z nim skontaktować, ale spanikuje i po chwili się rozłączy! Jednak sygnał dotrze do inspektora, który ku jej wielkiej uciesze niemal natychmiast do niej oddzwoni!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania będzie płacić za błędy Lucyny! Dla Michała to już będzie za wiele

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Hania nęka Piotra Korbana w 817 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania będzie wniebowzięta, gdy zobaczy na wyświetlaczu, że Piotr do niej oddzwania. Oczywiście nie da tego po sobie poznać i uda przed inspektorem, że jest bardzo zajęta, a jego numer wybrała jedynie przez przypadek, ale Korban jej w to nie uwierzy i uzna, że jej podchody są nawet dość zabawne, czym mocno ją zirytuje!

- Halo… wybrałam twój numer przypadkiem. Nie mogę rozmawiać – wytłumaczy mu się Hania.

- Yhym jakie szczeniackie zagrywki – zaśmieje się Piotr.  

- Słucham? – oburzy się.

- Daj spokój, wytrzymałaś bez telefonu do mnie całe siedem dni, cztery godziny i 27 minut – wyliczy jej.

- A ty co liczysz czas od kiedy mnie nie widziałeś? – ucieszy się pod nosem.

- Nie, ale myślę, że by ci się podobało – odpowie pewny siebie.

- Że co? Mam pacjenta nie mogę z tobą rozmawiać – Hania uda niedostępną.

- Aha dzwonie do ciebie, ale niestety nie mogę rozmawiać. Jak w „Misiu” Barei nie? Dobra muszę kończyć, jestem zajęty. Pa mała – pożegna się z nią w 817 odcinku „Na dobre i na złe”, po czym odłoży słuchawkę.

- To ja nie mam… to ja nie mam czasu, mała – powie już tylko do siebie jeszcze mocniej oburzona Hania, która w głębi serca mocno ucieszy się z jego słów.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Jeszcze w 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania nie będzie mogła zapomnieć o rozmowie z Piotrem, a nawet wpadnie w obłęd, gdyż na szpitalnym korytarzu zaczepi nieznajomego mężczyznę, który będzie miał podobną kurtkę do Korbana. Jednak znów mocno się rozczaruje, gdy okaże się, że to nie Piotr, ale to wcale jej nie zniechęci, gdyż jeszcze w 817 odcinku „Na dobre i na złe” ponownie wybierze do niego numer, aby choć przez chwilę usłyszeć jego głos, co dokładnie w tej samej chwili uczyni Korban! Parez w końcu uda się do siebie dotrzeć i tym razem już żadne z nich nie będzie udawać, ze to jakiś przypadek!

- Cześć, co tam? – zacznie Piotr.

- Co tam? – odpowie zauroczona Hania.

- No nie uwierzysz, ale śniłaś mi się – zaśmieje się, czym wywoła ogromny uśmiech na twarzy Sikorki, która jednak mu się nie przyzna, że także i jej tej nocy śnił się Korban! Ale w 817 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zacznie mieć już poważne wątpliwości co do swojego małżeństwa z Michałem i nawet rozważy jego odwołanie!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 817: Tretter zostanie ojcem! Weźmie ślub z Aliną, żeby wychować dziecko - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odc. 817: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 817: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe, odc. 817: Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 817: Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Na dobre i na złe, odcinek 816: Romantyczna noc Hani i Piotra Korbana! Już mu się nie oprze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze