Na dobre i na złe, odcinek 817: Tretter zostanie ojcem! Weźmie ślub z Aliną, żeby wychować dziecko - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 817: Tretter zostanie ojcem! Weźmie ślub z Aliną, żeby wychować dziecko - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 817: Tretter zostanie ojcem! Weźmie ślub z Aliną, żeby wychować dziecko - ZDJĘCIA

2021-10-06 22:48

W 817 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan Tretter (Piotr Garlicki) podejmie decyzję, która może na zawsze zmienić jego życie. Od śmierci ukochanej żony Danusi (śp. Daria Trafankowska), były dyrektor szpitala w Leśnej Górze nie myślał, żeby ożenić się z inną kobietą. Los sprawi jednak, że Tretter w 817 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje się nie tylko na ślub, ale także na dziecko. Postanowi, że zostanie ojcem, a zarazem mężem sporo od niego młodszej Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Jak do tego dojdzie? Tretter w ten sposób będzie chciał pomóc niespełna 16-letniej pacjentce Uli (Zuzanna Mikołajczyk), która w dziewiątym miesiącu ciąży trafi do Leśnej Góry i nie będzie w stanie sama wychować dziecka.

"Na dobre i na złe" odcinek 817 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 817 odcinku "Na dobre i na złe" Tretter i Alina będą razem zajmować się 16-letnią Ulą, ciężarną pacjentką, którą do Leśnej Góry przywiezie najbliższa rodzina - ciotka Lusia (Katarzyna Strączek) i wujek Marek (Sebastian Grek). Ciąża nastolatki będzie zagrożona, a Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) zrobi wszystko, by ratować nie tylko nienarodzone dziecko, synka Kubusia, ale i Ulę. Szybko w 817 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Ula jest podopieczną domu dziecka, a krewni chcą jej odebrać syna zaraz po porodzie i wychować go jak prawdziwi rodzice. Przekonani, że w ten sposób niemowlę uratują przed puszczalską, nastoletnią matką, która zaszła w ciąże z chłopakiem z domu dziecka!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania odwoła ślub z Michałem! Tylko Julce przyzna się, że kocha Piotra

Gdy wuj Uli w 817 odcinku "Na dobre i na złe" przedstawi Alinie swoją „filozofię”, doktor Fisher będzie w szoku. - Coś pani powiem! Babcia tego dziecka jest chwastem. Nieletnia puszczalska matka tego dziecka też jest chwastem. A ja go wychowam na…

- Na co?Na różę?! - zapyta Alina wstrząśnięta słowami wuja Uli. - Ja i żona to najlepsze, co to dziecko mogło spotkać! - rzuci Marek.

W obronie ciężarnej Uli i jej chłopaka Jacka w 817 odcinku "Na dobre i na złe" stanie przede wszystkim Tretter. Nie bez przyczyny! Stefan rozpozna w ojcu dziecka 16-latki swojego dawnego pacjenta, który stał się mu szczególnie bliski. Żeby ocalić Ulę i jej syna przed wyrodną ciotką i bezwzględnym wujem, Tretter postanowi interweniować w domu dziecka u samego dyrektora placówki. Zdecyduje nawet, że zostanie ojcem Uli, adoptuje pacjentkę i tym samym będzie miał nie tylko córkę, ale i wnuka.

- Oni chcą być razem! Ten Jacek ją kocha! - zauważy przejęta ich losem Alina w 817 odcinku "Na dobre i na złe". - Przecież wiem o tym. Nie o to chodzi. Pytanie jest czy potrafią być rodzicami, rozumiesz?

- A gdyby ktoś zaadoptował Ulę?

- Przecież zaproponowałem, że ja!

- Naprawdę? - Alina nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom.

Ale to nie koniec rewelacji Trettera, który w 817 odcinku "Na dobre i na złe" oświadczy się Alinie w nietypowy sposób. - Oczywiście! A on na to - "wie pan preferujemy małżeństwa". To powiedziałem, że się z tobą ożenię! A ty wiesz co on na to? "Przepraszam ile pan za przeproszeniem ma lat?!" Do cholery Ula za dwa lata będzie dorosła! On myśli, że ja dwóch lat nie przeżyję?! - oburzy się Tretter, który nie będzie się czuł aż tak stary, żeby zostać ojcem i się ożenić.

Poza tym Stefan w 817 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje, że pomoże Uli i Jackowi finansowo, żeby nastoletni rodzice mogli wychować dziecko w godnych warunkach. - Wiesz, postanowiłem stworzyć coś w rodzaju takiego funduszu dla nich na start... Dadzą radę! - zwierzy się Alinie.

- Im bliżej cię poznaję, tym bardziej jestem pod wrażeniem! Stefan, żeby im pomóc to byłeś gotów nawet się ze mną ożenić! - uśmiechnie się doktor Fisher.

- Ostatecznie mógłbym się na to zgodzić... - doda trochę mniej poważnie Stefan, a Alina w 817 odcinku "Na dobre i na złe" pocałuje serdecznego przyjaciela. Na twarzy Trettera znów pojawi się szeroki uśmiech. - Chciałaś w czoło, czy nie trafiłaś? - zapyta. Relacja Trettera i Aliny zrobi się jeszcze bardziej zażyła. Być może to ona wypełni pustkę w sercu Stefana po śmierci Danusi. Od lat żadnej kobiecie się to nie udało.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Najnowsze