M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

2021-10-06 22:01

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" czuje się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie może się pozbierać po śmierci ojca, a jej rozkojarzenie i złe samopoczucie odbijają się na normalnym funkcjonowaniu. W 1607 odcinku "M jak miłość" Chodakowska weźmie los w swoje ręce, po czym pozna okrutną diagnozę. To szefowa namówi ją do zdiagnozowania przyczyny cierpienia. Niczego nieświadoma Joasia usłyszy, że umiera! Wszystkiego mogła się spodziewać, ale nie tego! Co usłyszy Joasia?

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie czuła się coraz gorzej. Po przylocie do Polski nic nie jest takie samo, a telefon o śmierci ojca we Francji, z której niedawno wróciła, ostatecznie ją dobił. Wszystko ulegnie radykalnej zmianie, kiedy w ręce Chodakowskiej w 1607 odcinku "M jak miłość" wpadnie gazeta z artykułem dotyczącym Leszka (Sławek Uniatowski)! Czytając brukowiec Joasia dowie się, że Krajewski ma nową partnerkę, niejaką Luizę (Dominika Kryszyńska), Miss Fitness! Tego będzie za wiele, a Joasia prawie zemdleje w pracy, czego świadkiem zostanie zmartwiona Elwira (Beata Zarembianka).

- Powinnaś iść do jakiegoś lekarza, przebadać się. Przecież ty prawie zemdlałaś... - podsumuje kobieta, która nie zbagatelizuje dziwnych symptomów Joasi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1604: Pierwsze spotkanie Magdy i Majki po latach. Przez nią Majka zostawiła Pawła - ZWIASTUN

- To stres... Stres i zmęczenie. Ostatnio mam kłopoty ze wzrokiem, z sercem. I do spłaty prawie dziesięć tysięcy euro, dług po zamknięciu spraw mojego ojca we Francji. Muszę wziąć kredyt, ale bank odrzucił mój wniosek. Nie mam zdolności kredytowej. Na chwilówkę się nie zdecyduję. Zostało mi tylko sprzedać nerkę albo zagrać w kasynie... - odpowie zmarnowana Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość", a wtedy Elwira postanowi pomóc Chodakowskiej i zaproponuje jej, że może postawić jej tarota. Chociaż początkowo Chodakowska nie będzie chętna, ostatecznie się zgodzi i właśnie to odmieni jej los.  - Chodź, niedowiarku. I nie zamartwiaj się na zapas, szkoda zdrowia. Nie kupisz go za żadne pieniądze... Karty nie kłamią, moja droga. Stawiam tarota od dwudziestu lat... - podsumuje Elwira i zacznie wróżyć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

- No i wszystko jest jasne. Karty potwierdzają to wyraźnie - nie jesteś chora, tylko ty po prostu umierasz z miłości! - padnie diagnoza w 1607 odcinku "M jak miłość", co Joasię mocno zaskoczy. - Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet... Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był. Michał Ostrowski. Przystojny, z klasą... Ale ty go nie kochasz. A drugi, blondyn, wysoki...Byliście razem, przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo... - zacznie wymieniać Elwira w 1607 odcinku "M jak miłość", a Joasia z sekundy na sekundę spoważnieje. - Królowa mieczy, spójrz... On jest teraz w związku z kobietą. Szalenie atrakcyjną... I równie bezwzględną. Ona go nie kocha, a on... - nie dokończy Elwira. - Co z nim? - dopyta Chodakowska. - On wciąż kocha ciebie, moja droga... - wywróży Elwira i wszystko stanie się jasne. Chodakowska umiera, ale z miłości do Leszka! Czy dane im będzie być razem? Tego dowiemy się niebawem. 

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze