M jak miłość, odcinek 1604: Pierwsze spotkanie Magdy i Majki po latach. Przez nią Majka zostawiła Pawła - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Pierwsze spotkanie Magdy i Majki po latach. Przez nią Majka zostawiła Pawła - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1604: Pierwsze spotkanie Magdy i Majki po latach. Przez nią Majka zostawiła Pawła - ZWIASTUN

2021-10-04 22:36

W 1604 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Majka (Laura Samojłowicz) spotkają się pierwszy raz od ponad dziesięciu lat! Byłe ukochane Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w przeszłości szczerze się nienawidziły. Nie dość, że Majka Chojnacka była obsesyjnie zazdrosna o to co łączy Pawła z Magdą, to jeszcze nie pozwalała im się przyjaźń. Na widok Majki w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1604 odcinku "M jak miłość" Magdę aż zatka. Natychmiast zacznie wypytywać przyjaciółkę o co chodzi z Majką i co ona właściwie tutaj robi. Nikt nie będzie miał pojęcia jak niebezpieczną osobą jest była narzeczona Pawła. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kim była Majka w "M jak miłość" i dlaczego wróciła? Niewiele osób zapewne pamięta byłą dziewczynę Pawła, a w zasadzie jego narzeczoną, której oświadczył się w Grabinie i z którą planował ślub. Bo Majka po powrocie bardzo się zmieniła. Nawet Paweł nie od razu ją poznał. Wygląd twarzy Majki zdradza, że ma za sobą traumatyczne przejścia, a poza tym zniszczyły ją narkotyki, życie bezdomnej żebraczki na ulicy! Kiedy w 1604 odcinku "M jak miłość" Magda stanie oko w oko z Majką rozpozna byłą ukochaną Zduńskiego, ale z trudem zobaczy w niej śliczną, seksowną, ale i bardzo nieśmiała, niepewną siebie dziewczynę sprzed lat. Przez chwilę Magdę zamuruje na widok Majki!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

Kim była Majka w "M jak miłość" i dlaczego nienawidzi Magdy?

Także Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" nie ucieszy się z wizyty Magdy w bistro "Nasz Zielony Sad". Dla Chojnackiej ich spotkanie będzie bolesnym powrotem do przeszłości, kiedy Magda była blisko z Pawłem, a ona nie mogła tego znieść. To właśnie zazdrość Majki o Magdę doprowadziła do tego, że wiele lat temu Chojnacka zostawiła Zduńskiego. Na pożegnanie napisała mu tylko list, w którym wyjaśniła jedynie, że musi sobie wszystko poukładać. A prawda była taka, że Majka panicznie bała się, że Magda kiedyś odbierze jej ukochanego.

To jej ponad 10 lat temu w "M jak miłość" oświadczył się Paweł, z nią chciał się ożenić, ale Majka nie była w stanie zaakceptować faktu, że Magda będzie miała zawsze szczególne miejsce w sercu Zduńskiego. Nic dziwnego, że w 1604 odcinku "M jak miłość" Majka tylko spuści głowę przed Magdą, odpowie jej na powitanie, ale nie będzie gotowa na żadną rozmowę. Zawsze czuła się gorsza przy Magdzie i to się nie zmieni mimo upływu czasu.

Magda w 1604 odcinku "M jak miłość" zapyta Kingę wprost o co chodzi z Majką i do właściwie Chojnacka robi w jej bistro. Zduńskiej od razu zrzednie mina. - Franka ją zatrudniła nie wiedząc kim ona jest! Ja nie chciałam jej przyjąć, ale potem pomyślałam sobie, że może tak będzie bezpieczniej. Będę ją miała blisko, na oku, będę w stanie zobaczyć czy coś kombinuje! - wyjaśni Kinga.

- No wiesz ludzie się też zmieniają...

- Wierzysz w cuda? - Kinga będzie miała tak złe zdanie o Majce, że nie zaufa jej ani za grosz! - Ja już nie wiem w co ja wierzę! - oceni Magda, dla której powrót Majki i spotkanie z nią w 1604 odcinku "M jak miłość" będzie niezłym szokiem.

M jak miłość odc. 1604. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1604. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, odcinek 1604: Franka dowie się kim była Majka dla Pawła! Wszyscy będą ją przed nią ostrzegać.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze