Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

2021-10-13 21:34

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Maks (Tomasz Ciachorowski) ciągle nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Antek (Oskar Grzegorzewski) nie jest jego synem. Beger kompletnie się załamie, nie pojawi się w pracy i nie będzie z nim żadnego kontaktu. Sytuacja w szpitalu będzie bardzo dynamiczna i nowo narodzony maluch będzie potrzebował natychmiastowej operacji na otwartym sercu, do której kwalifikacje będzie posiadał jedynie Maks! W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Radwanowi (Mateusz Damięcki) uda się sprowadzić kardiologa do szpitala, jednak jego stan będzie pozostawiał wiele do życzenia. Beger zgodzi się operować, ale Mazur (Igor Michalski) nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jego podwładny jest pijany! Czy Maks zabije malutkie dziecko?

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Maks przejdzie załamanie nerwowe. Beger nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Inga (Małgorzata Neczyperowicz) perfidnie nim zmanipulowała i pozwoliła mu pokochać Antka tylko dlatego, żeby uratował mu życie. Kardiolog był przekonany, że chłopiec jest jego synem i pod jego wpływem nawet zaczął się zmieniać. Niestety prawda okazała się brutalna, a Maks miał wreszcie okazję, aby poczuć się jak jego wcześniejsze ofiary. Już w 816 odcinku "Na dobre i na złe" Beger będzie opłakiwał swój los w jednym z barów, jednak w 818 odcinku "Na dobre i na złe" będzie z nim jeszcze gorzej!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 818 odcinku "Na dobre i na złe" Maks znów będzie zatapiał swoje smutki w alkoholu i wyżalał się towarzyszącym mu pijaczkom.

- Pozwoliła mi pokochać tego dzieciaka, pozwoliła mi traktować go jak syna... A teraz zabrała wszystko. On też mnie polubił - będzie się żalił.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 816: Janusz Borucki ocali życie Hani i Lucyny! Ojciec Tadka podejdzie Tomasza Biskupskiego jak dziecko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ upadek Maksa Begera w "Na dobre i na złe" >>>

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Beger tak popłynie, że kolejnego dnia nie przyjdzie do pracy, weźmie urlop na zadanie i przepadnie jak kamień w wodę. Pech będzie chciał, że tego dnia na świat w szpitalu w Leśnej Górze przyjdzie noworodek, który będzie potrzebował natychmiastowej operacji na otwartym sercu. Jedynie Maks będzie miał odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, aby podjąć się tego zadania. Krzysztof będzie tak zmobilizowany, że postanowi nawet siłą ściągnąć kardiologa do szpitala, co finalnie mu się uda.

Jeszcze w 818 odcinku "Na dobre i na złe" Beger stawi się w Leśnej Górze, ale nawet się nie przebierze po feralnej nocy, a na jego twarzy znajdą się ślady pobicia. Ordynator Mazur nie będzie miał żadnych złudzeń, że jego podwładny jest pijany i od razu wyrządzi mu karczemną awanturę, ale Maks w 818 odcinku "Na dobre i na złe" długo nie pozostanie mu dłużny i będzie mu się odszczekiwać.- Przyszedł pan w takim stanie do pracy? Pan jest nietrzeźwy, panie doktorze! - zirytuje się jego postawą.

- Nie nazywam się Mazur, profesorze... Picie to pańska działka - dogryzie mu.

- Jest pan bezczelny! Wezwiemy policję, pobiorą panu krew... To już naprawdę będzie pański koniec! - wreszcie będzie miał niezbite dowody, aby wyrzucić Maksa na zbity pysk.

- Proszę mi pobrać krew i oddać do analizy - zgodzi się.

- Wyniki będzie pan miał najpóźniej za godzinę - zakończy Mazur.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 816: Piotr Korban oświadczy się Hani?! Sikorka nie będzie miała żadnych wątpliwości – ZWIASTUN

Zły stan Maksa w 818 odcinku "Na dobre i na złe" nie ujdzie również uwadze Radwana, który przyłapie go na podłączaniu sobie kroplówki. Krzysztof zda sobie wtedy sprawę, że Mazur nie pomylił się w ocenie kolegi i Maks faktycznie jest nietrzeźwy. Gorzko pożałuje, że ściągnął go do szpitala, jednak Beger będzie się zapierał i zapewni, że jest gotowy, aby przeprowadzić operację.

- Nie powinieneś robić tej operacji - stwierdzi przerażony Radwan.

- To się zdecyduj. Przyłazisz do mnie i chcesz, a teraz nie chcesz - Beger będzie śmiał mu się w twarz.

- Nie wiedziałem, w jakim jesteś stanie - wyjaśni.

- A w jakim jestem stanie? Co ty o mnie wiesz, co!? Chcę uratować to dziecko. I uratuję! - wkurzy się kardiolog.

Wtedy w 818 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zacznie drwić ze swojego kolegi, jednak to, co od niego usłyszy aż nim wstrząśnie, gdyż przywoła również jego bolesne wspomnienia.

- A skąd nagle ta wielka przemiana? - zakpi z niego.

- Bo sam właśnie straciłem swoje! - krzyknie Maks, czym uciszy Radwana.

- Trochę się sponiewierałem. To wszystko. Nie piłem, nic nie brałem... - obieca mu Maks i zapewni, że jest gotowy, aby przeprowadzić operację noworodka. Czy mu się ona uda? Czy Beger zabije małe dziecko? Tego dowiemy się już niebawem w najbliższych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Wielkie zwycięstwo Falkowicza! Chytrym podstępem odbije Bolkowi kobietę!

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze