Na dobre i na złe, odcinek 816: Koniec Maksa Begera! Drań zostanie z niczym i zaleje się łzami!

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 816: Koniec Maksa Begera! Drań zostanie z niczym i zaleje się łzami!

Na dobre i na złe, odcinek 816: Koniec Maksa Begera! Drań zostanie z niczym i zaleje się łzami!

2021-09-29 21:04

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” Maks (Tomasz Ciachorowski) wreszcie dostanie za swoje i zda sobie sprawę, że to już jego koniec! Podły drań, który wykorzystywał swoją pozycję, molestował i zastraszał pielęgniarki w końcu otrzyma należytą karę i pierwszy raz sięgnie głębokiego dna! W 816 odcinku „Na dobre i na złe” Beger straci wszystko, na czym mu zależało i na własnej skórze przekona się, co czuły jego ofiary! Kompletnie załamany Maks będzie zapijał swoją ostateczną porażkę w jednym z barów i wyleje prawdziwe morze łez! Już nic mu nie pomoże!

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” świat Maksa kompletnie się załamie, a podły drań wreszcie dostanie to, na co zasłużył! Beger postrzegał się jak Boga i myślał, że wszystko mu wolno. Wykorzystywał swoją pozycję zawodową, aby zastraszać biedne pielęgniarki, a następnie je molestować. Nawet przejście do Leśnej Góry nie zmieniło jego okrutnych praktyk, gdyż wystarczyła chwila i już dobrał się do Dagmary (Maryla Morydz). Wiele w jego życiu zmieniło się, gdy w szpitalu spotkał Ingę (Małgorzata Neczyperowicz) z jej synem Antkiem (Oskar Grzegorzewski). Beger był przekonany, że chłopiec jest jego synem, gdyż kobieta w przeszłości również była jego ofiarą. Szynko nawiązał z Antkiem nic porozumienia i zdołał pokochać go jak własne dziecko, do czasu jak w finale sezonu „Na dobre i na złe” Inga wypisała go ze szpitala i przepadła jak kamień w wodę.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 816: Janusz Borucki ocali życie Hani i Lucyny! Ojciec Tadka podejdzie Tomasza Biskupskiego jak dziecko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak pierwszy raz w życiu płacze Maks Beger w 816 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” Maks wynajmie detektywa, który odkryje, gdzie aktualnie przebywa Inga i Antek. Bardzo pewny siebie Beger niezwłocznie uda się na spotkanie, ale nawet nie będzie przypuszczał, że będzie ono zwiastowało jego bolesny koniec! Wkurzony przyzna się jej, że ma prawo widywać się własnym synem i zrobi wszystko, aby nie utrudniała im kontaktów. Inga będzie mocno zaskoczona, że jej były oprawca zdołał ich znaleźć, ale będzie gotowa na to spotkanie i go uprzedzi!

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” Inga pokaże mu wyniki na ojcostwo Antka, które jednoznacznie wskażą, że jego ojcem jest jej były mąż a nie Maks! Begerowi nagle zawali się grunt pod nogami i nie będzie mógł w to uwierzyć, zwłaszcza, że pozwoliła mu już go pokochać. Jego słowa nawet jej nie wzruszą, gdyż Maks wreszcie dostanie to, na co zasłużył!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Boski Korban wprowadzi się do Hani! Nie zmruży nawet oka, a Michał będzie musiał na to patrzeć

Jeszcze w 816 odcinku „Na dobre i na złe” Maks poczuje się bardzo dotknięty przez Ingę i zrozumie, że został z niczym. Pielęgniarka odebrała mu to, na czym najbardziej mu zależało i kompletnie nie będzie umiał sobie z tym poradzić. Pierwszy raz zobaczy jak twardy Beger ze swojej bezsilności zalewa się łzami i już nic ani nikt nie jest w stanie mu pomoc.

- Co jest? – zapyta siedzący obok niego Gienio (Andrzej Stendel).

- Zabrała mi go – wydusi z siebie zapłakany Maks.

- Kogo? – nie będzie wiedział o co mu chodzi.

- Antka – zaleje się jeszcze większymi łzami.

- Ej, mężczyźni nie płaczą – spróbuje podnieść go na duchu, ale Beger jeszcze bardziej pogrąży się w rozpaczy.

- Wszystko mi zabierają, zawsze. Dlaczego tak jest, Gieniu? Dlaczego tak jest? – będzie jeszcze robił z siebie ofiarę.

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” Maks zda sobie sprawę, że to już jego koniec i pogrąży się w ogromnej rozpaczy! Drań nie będzie mógł rozumieć, dlaczego akurat jego to spotkało!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 817: Blanka odnajdzie syna Radwana i zacznie o niego walczyć

Na dobre i na złe, odc. 816: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 816: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze