Na dobre i na złe, odcinek 817: Blanka odnajdzie syna Radwana i zacznie o niego walczyć

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 817: Blanka odnajdzie syna Radwana i zacznie o niego walczyć

Na dobre i na złe, odcinek 817: Blanka odnajdzie syna Radwana i zacznie o niego walczyć

W 817 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) zrobi dla Radwana (Mateusz Damięcki) coś niesamowitego. Kiedy usłyszy, że jej ukochanemu tak naprawdę nie chce się żyć, bo nie ma pojęcia gdzie jest jego rodzony syn, postanowi mu pomóc. Córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) poprosi o pomoc matkę i razem znajdą Kubusia (Wiktor Trojan)! Kiedy szczęśliwa Blanka opowie o tym Radwanowi, ordynator będzie miał łzy w oczach ze wzruszenia. Czuły pocałunek szczęśliwej pary lekarzy to będzie początek ich wspólnej walki o jego dziecko? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 817 odcinku "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 817 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka w 817 odcinku "Na dobre i na złe" przypadkiem usłyszy rozmowę, jaką jej ukochany Krzysztof przeprowadzi ze swoją ciężarną pacjentką. Okaże się, że Radwan będzie gotów otworzyć się przed zupełnie obcą osobą i powie jej rzeczy, których nigdy nie słyszała jego ukochana. Blanka zrozumie, że utrata syna to temat zbyt ciężki dla Krzysztofa, aby był w stanie o nim rozmawiać z bliską osobą.   

- Zgodziłem się, by moje dziecko wychowywał ktoś inny - wyzna pacjentce w 817 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan.

- Jak pan to zniósł? Oddanie dziecka? - zapyta Ula (Zuzanna Mikołajczyk).

- Źle... Ale nie o mnie tu chodziło. Nie chciałem walki o dziecko. Wojny. A byłaby wojna... - wyjaśni lekarz.

- Wie pan, co u niego? 

- Obecnie nie.

- Jak pan z tym żyje?

- Nie żyję.  W tamtym dniu moje życie się skończyło. Pracuję, leczę... Ale nie mogę ruszyć z miejsca...- zwierzy się Uli.

- Nie zrobiłby pan drugi raz tak samo? - dopyta dziewczyna.

- Zrobiłbym - odpowie jej Radwan.

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2480: Julita wyląduje w psychiatryku. Julcia zostanie bez matki, a Urszula zmanipuluje Józka

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

Na dźwięk tych wzruszających słów 817 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka będzie walczyła ze sobą, aby nie rozpłakać się na szpitalnym korytarzu w Leśnej Górze. Ale ostatecznie zdecyduje się wyznać Radwanowi, że słyszała rozmowę i zajęła się już sprawą poszukiwania jego dziecka! 

- Pierwszy raz słyszałam, że o nim z kimś rozmawiasz - powie wzruszona Blanka Krzysztofowi.

- Codziennie się zastanawiam, jak teraz wygląda. Nie rozpoznałbym go. Mógłbym minąć moje dziecko na ulicy. A teraz jeszcze nie wiem, z kim jest...- wyzna jej ordynator ze łzami w oczach.

W tym momencie 817 odcinka "Na dobre i na złe" poruszona Blanka mocno przytuli i pocałuje ukochanego. Jednak szybko odskoczy od niego i przeprosi za ten przypływ czułości. Chwilę później Blanka przyzna się Radwanowi, że już poprosiła swoją mamę o telefon do Gawryły (Marek Bukowski). Okaże się, że Wiktoria już mnóstwo ustaliła w tej jednej rozmowie! 

- Jest w Australii, sam, bez Kuby. Nie chciał wyjaśnić, dlaczego - przekaże ustalenia matki Banka.

- Powiedział, z kim jest Kuba? - zapyta przejęty Radwan. 

- Wiem z kim jest, ale nie wiem, gdzie. Gawryło się ożenił i zostawił Kubę z niąKrzysiek, nadszedł czas! Niech on wie, że o niego walczyłeś! - Blanka zacznie namawiać ukochanego do walki o synka.

Czy razem odnajdą Kubusia w "Na dobre i na złe" i dadzą dziecku szansę na poznanie prawdziwego ojca? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze