Barwy szczęścia, odcinek 2480: Julita wyląduje w psychiatryku. Julcia zostanie bez matki, a Urszula zmanipuluje Józka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2480: Julita wyląduje w psychiatryku. Julcia zostanie bez matki, a Urszula zmanipuluje Józka

Barwy szczęścia, odcinek 2480: Julita wyląduje w psychiatryku. Julcia zostanie bez matki, a Urszula zmanipuluje Józka

Szokujące wieści z 2480 odcinka "Barw szczęścia"! Dowiemy się, że Julita (Katarzyna Sawczuk) w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu psychiatrycznym! Co się stanie z Julcią? Czy zostanie w Niemczech bez matki? Urszula (Bożena Stachura) wpadnie w niezła panikę, ale poważną chorobę psychiczną córki wykorzysta - teściowa nieźle zmanipuluje przerażonego Józka (Patryk Pniewski). Niepokojące sygnały dotrą od prawniczki piłkarza, która poinformuje go, że żona nie odpowiedziała na jego pozew rozwodowy. Natalia (Maria Dejmek) będzie podejrzewała, że prawdziwy atak nastąpi w sądzie, ale nikt nie będzie się spodziewał, co tak naprawdę się wydarzy w 2480 odcinku "Barw szczęścia". Czy Julita opuści szpital? Co się stanie z Julcią (Julka Staniszewska)? Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2480 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2480 odcinku "Barw szczęścia" do Józka dotrą złe wieści na temat Julity. Najpierw dowie się, że jego żona w ogóle nie zareagowała na pozew rozwodowy. Natalia będzie zaniepokojona i uprzedzi piłkarza, że prawdziwa walka odbędzie się na sali sądowej. Józek zareaguje złością, bo widział zdradę Julity z Jose, ale nie ma na to dowodów. Za to o nim i Gabrieli (Marta Juras) trąbiły wszystkie gazety... 

- Nie ma z nią kontaktu - Natalia poinformuje wkurzonego Józka.

- Powinna się cieszyć, że każde z nas pójdzie w swoją stronę. Jeszcze raz przypominam - to ona mnie zdradziła z kumplem z boiska! - odpowie Józek.

- A ma pan na to jakieś dowody? - zapyta prawniczka. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Barwy szczęścia, odc. 2125. Julita (Katarzyna Sawczuk) , Józek (Patryk Pniewski), Urszula (Bożena Stachura), Julia (Julia Staniszewska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2125. Julita (Katarzyna Sawczuk) , Józek (Patryk Pniewski), Urszula (Bożena Stachura), Julia (Julia Staniszewska)

Józek poskarży się Darkowi (Andrzej Niemyt) w 2480 odcinku "Barw szczęścia", że boi się, iż żona w sądzie "puści go w skarpetkach". Za wszelką cenę będzie chciał się skontaktować z Julitą, ale przyjaciel stanowczo mu to odradzi, twierdząc, że nie ma sensu robić teraz niepotrzebnych awantur. Jednak nikt nie będzie podejrzewał tego, co się wydarzy za chwilę!

W 2480 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Józka niespodziewanie zjawi się Urszula z malutką Julcią na rękach! 

- Gdzie on jest? - zapyta zaskoczoną Gabrielę, ale nie będzie czekała na odpowiedź, tylko zadzwoni od razu do zięcia. 

- Przyjechałam z Julką do twojego mieszkania, a tu jest tylko ta... 

- Dlaczego Julita mnie nie uprzedziła, że wysyła cię do mnie z dzieckiem? - zapyta wściekły Józek. I w tym momencie  2480 odcinka "Barw szczęścia" piłkarz pozna cała prawdę na temat stanu swojej żony.  

- Julita jest w szpitalu psychiatrycznym. Po tym, jak rzucił ją Alvaro, miała silny epizod depresyjny. Twoje żona... potrzebuje pomocy.

Czy piłkarz w 2480 odcinku "Barw szczęścia" rzuci wszystko i wróci do Niemiec? Pierwsze stany depresyjne Julita miała zaraz po urodzeniu ich córki? Czy Józek przypomni sobie tragedię żony, zaopiekuję się nią i postanowi jej wszystko wybaczyć?

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

Sonda
Czy Józek w "Barwach szczęścia" powinien rzucić wszystko i wyjechać ratować żonę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze