Na dobre i na złe, odcinek 816: Maks Beger straci syna! Odnajdzie Antka, ale Inga wyjawi całą prawdę

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 816: Maks Beger straci syna! Odnajdzie Antka, ale Inga wyjawi całą prawdę

Na dobre i na złe, odcinek 816: Maks Beger straci syna! Odnajdzie Antka, ale Inga wyjawi całą prawdę - ZDJĘCIA

2021-09-23 8:40

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) postawi wszystko na jedną kartę i odnajdzie syna! Spotka się z małym Antkiem (Oskar Grzegorzewski), co potwornie rozjuszy Ingę (Małgorzata Neczyperowicz). Lekarz w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe" uratował chłopca, kiedy ten najbardziej go potrzebował, a co za tym idzie także Inga. Zapomniała na chwilę o okrutnych czynach, których doświadczyła przez Begera, a wszystko dla dobra dziecka. Maks wytropi chłopca i jego matkę, ale bardzo pożałuje tego spotkania. Inga rzuci mu w twarz całą prawdę, której lekarz nie zniesie.

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Maks Beger z "Na dobre i na złe" uchodzi za drania, który przekracza granice. Tak też było z Ingą, którą wykorzystał seksualnie, kiedy lata temu pracowali razem w jednym ze szpitali. Kobieta musiała jednak przełknąć ból i poprosić Maksa o pomoc, bo jej syn Antek potrzebował natychmiastowej operacji i przeszczepu serca. W trakcie wielkiej walki, którą Beger stoczył o zdrowie chłopczyka okazało się, że to jego syn! Inga chciała za wszelką cenę odseparować Antka od Maksa, ale lekarz pozostanie nieugięty. W 816 odcinku "Na dobre i na złe" skorzysta z pomocy detektywa i znajdzie chłopca. Wkroczy do jego życia znienacka i przerwie mu zabawę na placu zabaw. Inga oniemieje na widok zdeterminowanego lekarza i właśnie wtedy rozpęta się piekło!

Zobacz jak Maks Beger walczy o syna w GALERII ZDJĘCIA>>>

- Doktor Maks! - ucieszy się Antek w 816 odcinku "Na dobre i na złe" widząc lekarza, czego nie można powiedzieć o matce chłopca. - Jak nas znalazłeś? - zapyta wkurzona kobieta. - To nie było trudne - odpowie pewny siebie Maks. - Mam zawołać policję? - zagrozi Inga. - Niby dlaczego? Coś zrobiłem? - odpyskuje Beger w 816 odcinku "Na dobre i na złe. - Nie waż się zbliżać do niego! - Mam prawo się z nim spotykać, wiesz dlaczego (...) Uruchomię najlepszych prawników i zmuszę cię, żebyś się zgodziła na badanie - powie Maks i da do zrozumienia, że jest śmiertelnie poważny. 

I właśnie wtedy w 816 odcinku "Na dobre i na złe" Maksowi usunie się grunt pod nogami, bo Inga objaśni, że wykonała badania! - Odebrałam je wczoraj - rzuci i wręczy lekarzowi wyniki. - To niemożliwe... - westchnie Maks. - A jednak. Antek jest dzieckiem mojego byłego męża, nie twoim - skwituje dumna z siebie kobieta w 816 odcinku "Na dobre i na złe". Maks straci syna i zrozumie, że nie jest ojcem. Inga prawdopodobnie wykorzystała go by myślał, że nim jest i walczył jak lew o jego zdrowie... To będzie za dużo nawet jak na twardziela Begera. 

Na dobre i na złe, odcinek 815 ZWIASTUN: Hania Sikorka w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Tylko Piotr Korban może ją uratować
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze