Na dobre i na złe, odcinek 806: Syna Maksa umrze. Nawet Beger nie będzie mógł uratować Antka. Nie znajdzie serca dla dziecka?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 806: Syna Maksa umrze. Nawet Beger nie będzie mógł uratować Antka. Nie znajdzie serca dla dziecka?

Na dobre i na złe, odcinek 806: Syn Maksa umrze. Nawet Beger nie będzie mógł uratować Antka. Nie znajdzie serca dla dziecka?

2021-04-14 20:50

W 806 odcinku "Na dobre i na złe" stan Antka (Oskar Grzegorzewski) znacząco się pogorszy! Chłopiec będzie potrzebował natychmiastowego przeszczepu serca, a przez wszczepioną pompę, jego miejsce w oczekiwaniu na nowy organ jest dalekie. Zazwyczaj wygadany i pewny siebie Maks, tym razem w "Na dobre i na złe" będzie musiał podjąć radykalne kroki i wziąć odpowiedzialność za życie syna. Niestety po raz pierwszy Beger spanikuje... Antek umrze czekając na przeszczep?

"Na dobre i na złe" odcinek 806 - środa, 14.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 806 odcinku "Na dobre i na złe" stan syna Maksa bardzo się pogorszy. Chłopiec będzie potrzebował natychmiastowego przeszczepu, a przez to, że wszczepiono mu pompę LVAD, jego miejsce w kolejce do nowego serca znacznie spadło. Mazur (Igor Michalski) w "Na dobre i na złe" poinformuje Ingę (Małgorzata Neczyperowicz), o coraz gorszej sytuacji syna. Przerażona matka chłopca zadzwoni do Begera, ale ten nie odbierze, bo będzie zajęty rozmową z jej obecnym partnerem, któremu zakomunikuje, że Antek to jego syn. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 125: Koszmarna awantura Uli i Marka wszystko między nimi zmieni. Puszczą mu nerwy i wykrzyczy jej co leży na sercu - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Blanka i Radwan nareszcie razem. Przy niej zapomni o śmierci żony Zosi i dziecka

Maks w 806 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zacznie działać w sprawie syna. Przedstawi Indze plan, który będzie polegał na wprowadzeniu dziecka w śpiączkę. 

- Nie zgadzam się na żadną śpiączkę! Ja chcę, ja muszę z nim rozmawiać! - sprzeciwi się Inga.

O dziwo po stronie Begera stanie partner kobiety - Leszek. Uzna, że kardiochirurg wie co robi. Maks w "Na dobre i na złe" zwróci się za to do Molendy (Filip Bobek) i wyzna, że chodzi o życie jego własnego syna. Na szczęście niedługo później okaże się, że dzięki śpiączce, serce dla Antka jest już w drodze, a lekarze mogą szykować się do przeszczepu. 

Przeczytaj: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Beger w 806 odcinku "Na dobre i na złe" przeżyje załamanie! Chociaż serce dla syna będzie już gotowe do operacji, on spanikuje! 

- Nie mogę.... Nie dam rady!.. Mój brat... Kiedy umierał mój brat... Byłem tam. Mogłem mu pomóc... Nie pomogłem. Zawiodłem!... - powie roztrzęsiony Maks.

- Nie pozwolę ci... Gdyby to było moje dziecko... Wstawaj, ty sukinsynu, bierz się do roboty!!! - krzyknie Molenda, co doprowadzi Begera do pionu i podejmie się operacji.

Czy przeszczep serca małego Antka w "Na dobre i na złe" się uda? Dowiemy się już niebawem! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze