Na dobre i na złe, odcinek 818: Brutalne pobicie Maksa Begera! Radwan jeszcze mu dołoży

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 818: Brutalne pobicie Maksa Begera! Radwan jeszcze mu dołoży

Na dobre i na złe, odcinek 818: Brutalne pobicie Maksa Begera! Radwan jeszcze mu dołoży

2021-10-13 21:57

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Maks (Tomasz Ciachorowski) ciągle nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Antek (Oskar Grzegorzewski) nie jest jego synem. Beger znów będzie zatapiał smutki w jednym z barów, gdzie narazi się groźnemu osiłkowi (Paweł Jusiński). W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Maks na własne życzenie zostanie dotkliwie pobity i znokautowany! Ale to nie koniec, gdyż ledwo żywego Begera bez żadnych skrupułów dobije jeszcze Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)! Poznaj szczegóły i koniecznie zobacz ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Maks ciągle będzie przeżywał utratę Antka, którego Inga (Małgorzata Neczyperowicz) dała mu pokochać jak syna. Jego byłą ofiara perfidnie nim zmanipulowała i dotarła do jego najgłębiej skrywanych emocji, tylko po to, aby Beger uratował jej dziecko. Dzięki temu kardiolog naprawdę poczuł, że Antek jest jego prawdziwym synem, lecz rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. W 816 odcinku „Na dobre i na złe” pielęgniarka pokazała mu wyniki badań, z których jednoznacznie wynikało, że to nie Maks, a były mąż Ingi jest ojcem Antka! Wówczas Beger kompletnie się załamał, a swoje smutki zatapiał w alkoholu, jednak w 818 odcinku „Na dobre i na złe” będzie z nim jeszcze gorzej.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ brutalne pobicie Maksa Begera w 818 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Beger weźmie urlop na żądanie i kolejny raz swoje smutki będzie zatapiał w jednym z barów u boku Gienia (Andrzej Stendel) tylko tym razem na trzeźwo! Jego uwadze nie ujdzie kłótnia potężnych mężczyzn i od razu postanowi interweniować mimo ostrzeżeń swojego przyjaciela, aby tego nie robił! Jednak nabuzowany emocjami Beger zignoruje jego słowa i sam nadstawi się groźnemu osiłkowi. W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Maks sam sprowokuje agresora i dość szybko przekona się, do czego zdolny jest rywal.

- Co tam się dzieje? – zapyta zaniepokojony Maks.

- Adrenalina skacze. Nie, nie, nie idź tam, to zawsze kończy się mordobiciem – ostrzeże Gienio, ale Beger go nie posłucha.

- Hej, może ze mną się zmierzysz, co? – zwróci się do agresywnego mężczyzny (Paweł Jusiński).

- Coś ci się nie podoba? – oburzy się.  

- Ty mi się nie podobasz – postawi mu się Maks.  

Na reakcję osiłka w 818 odcinku „Na dobre i na złe” długo nie będzie trzeba czekać i obaj panowie natychmiast wyjdą na zewnątrz, aby rozwiązać swój konflikt. Dla Begera będzie to dobra okazja, aby wyładować wszystkie negatywne emocje związane z Ingą, jednak dość szybko przekona się, że tak mocny jest jedynie w gębie.

- Postawisz na mnie? – cały zdeterminowany spyta Gienia.

- Pewnie i tak od lat jestem przegrany – przyjaciel podetnie mu skrzydła już na starcie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Bolkiem, ale zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw! – ZDJĘCIA

Wtedy w 818 odcinku „Na dobre i na złe” obaj panowie staną naprzeciwko siebie, jednak całą uwaga tłumu będzie wyłącznie skupiona na potężnym osiłku. Mimo iż Beger początkowo będzie się bronić, to nabuzowany adrenaliną mężczyzna szybko zada mu dwa potężne ciosy, które zwalą Maksa z nóg. Kardiolog runie na ziemię i przez dłuższą chwilę nie będzie mógł wstać, jednak na szczęście przeżyje brutalne pobicie.

Jeszcze w 818 odcinku „Na dobre i na złe” pech będzie chciał, że do szpitala w Leśnej Górze trafi ciężarna pacjentka, której nowonarodzone dziecko pilnie będzie potrzebować operacji kardiologicznej, do której kwalifikacje będzie posiadł jedynie Beger. Radwan jako jedyny za wszelką cenę postanowi ściągnąć Maksa do szpitala, jednak nie będzie miał pojęcia, że kardiolog znajduje się w tak beznadziejnym stanie.

- Jestem na urlopie, nie widzisz? – przypomni mu Maks.

- Właśnie widzę, macho na urlopie. Brudny i śmierdzący. Myślałem, że… - nie skończy zdania, gdyż wtedy przerwie mu Beger.

- Się pomyliłeś, ale tak jestem brudny i zaspany i co czujesz się lepszy, tak? – zdenerwuje się.

Wtedy w 818 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof nie będzie miał żadnych skrupułów i prosto w twarz wyzna Begerowi, co o nim sądzi. Mimo iż w tym przypadku Maks również będzie się bronił, to Radwan tak się nakręci, że doprowadzi Begera do płaczu! To będzie już jego całkowita klęska!

- Wiesz co, tylko sukinsyn zostawia dziecko – wygranie mu Krzysztof.

- No to jestem sukinsynem i co, no i? – odpowie Maks.

- Ten, kto ci obił mordę widocznie zrobił to za słabo – jeszcze mocniej się wkurzy.

- Umiałbyś zrobić to lepiej? Zawsze miałem cię za wymoczka – zadrwi z niego Beger.

- Śmierdzisz – odpowie mu z wymalowanym uśmieszkiem, po czym wyjdzie i zostawi kompletnie zrozpaczonego i przegranego Begera!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 819: Piotr Korban w nietypowy sposób wyzna Hani miłość! Dla niego zostawi Michała – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odc. 818: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Osiłek (Paweł Jusiński)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 818: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Osiłek (Paweł Jusiński)
Na dobre i na złe, odc. 818: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 818: Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze