Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Bolkiem, ale zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw! – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Bolkiem, ale zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw! – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Bolkiem, ale zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw! – ZDJĘCIA

2021-10-13 20:56

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) przejdzie niesamowitą przemianę! Profesor wreszcie wróci do pracy w Leśnej Górze, gdzie dość niespodziewanie podziękuje za pomoc szwagierce Alinie (Katarzyna Skrzynecka), a następnie pod wpływem dwóch niesfornych i starszych pacjentów postanowi wyciągnąć rękę do Bolka (Sławomir Zapała). W 818 odcinku „Na dobre i na złe” dwóch znienawidzonych sąsiadów w końcu zatopi topór wojenny i wpadnie sobie w objęcia. Niestety mimo ocieplenia relacji prawda o podmianie dzieci ciągle nie ujrzy światła dziennego i zarówno Andrzej, jak i Bolek nie będą świadomi, że wychowują nieswoich synów!

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz w końcu wróci do pracy po urlopie macierzyńskim, co będzie dla niego pewnym wybawieniem, gdyż ostatnie dni za sprawą Edzia (Ksawery Sudoł) były dla niego bardzo wyczerpujące. Niestety Andrzej ciągle nie będzie wiedział, że maluch tak mocno daje mu w kość i jest oporny na jego metody, gdyż tak naprawdę nie jest jego prawdziwym synem a Bolka! Jednak również i gwiazdor disco polo nie będzie świadomy, że nie zajmuje się swoim Krystiankiem (Franciszek Kurek), a synkiem uznanego profesora. Nawet uwaga Marianny (Magdalena Kajrowicz), że Edzio jest bardziej podobny do ich rodziny nie spowodowała, że panowie dowiedzieli się o straszliwej pomyłce jaka zaszła w szpitalu, gdy oddziałowa i Halinka (Joanna Jarmołowicz) pomyliły bransoletki. W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz odetchnie z prawdziwą ulgą, gdyż w końcu będzie mógł zostawić Edzia pod dobrą opieką Jadzi (Aldona Jankowska), która ma niego zbawienny wpływ.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Piotr Korban w nietypowy sposób wyzna Hani miłość! Dla niego zostawi Michała – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Falkowicz i Bolek topią swój topór wojenny w 818 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Nim profesor dotrze do szpitala w 818 odcinku „Na dobre i na złe” oczywiście kolejny raz pokłóci się z sąsiadem o źle zaparkowany samochód. Panowie znów skoczą sobie do gardeł i nie będą panować nad emocjami. Jednak humor Falkowicza szybko ulegnie zmianie, gdy w szpitalu większość załogi miło go przywita. Na jego powitaniu nie zabraknie również Aliny, której Andrzej pierwszy raz podziękuje za wsparcie!

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz zajmie się przypadkiem dwóch starszych pacjentów, którzy jak szybko się okaże są znienawidzonymi sąsiadami i drą ze sobą koty podobnie jak on i Bolek. Pech chciał, że 70-latkowie trafią do szpitala w tym samym czasie, a nawet na tą samą salę, gdzie kłótnia rozpocznie się na nowo. Obserwując ich zachowanie Andrzej dojdzie do wniosku, że życie jest zbyt krótkie, żeby tracić je na kłótnie, dlatego jak tylko wróci do domu, to postanowi pogodzić się z Bolkiem!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 818: Radwan odtrąci Blankę! Nigdy nie będą razem – ZDJĘCIA

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej jako pierwszy wyciągnie dłoń na zgodę, czym szybko ujmie Bolka, który szybko uzna, że profesor chyba za często nie przeprasza, gdyż nawet nie umie dobrze sklecić zdania.

- Panie Bolesław… Bolku proszę niech pan podejdzie – zacznie nieśmiało Falkowicz.

- Niby po co? – oburzy się Bolek.

- No… niech się pan nie boi – uśmiechnie się.

- Ja się nie boję, niczego się nie boję, tylko – pokaże na niebo – i żony – odpowie muzyk.

- Panie Bolku, mam na oddziale dwóch starszych pacjentów… – spróbuje go przeprosić.

- Pan się znowu będzie chwalił, że pan pracuje – wetnie mu się gwiazdor disco polo.

- Chodzi o to, że w życiu człowiek z człowiekiem, a sąsiad zwłaszcza z sąsiadem – kontynuuje.

- Z najbliższym sąsiadem – doda Bolek.

- Właśnie, najbliższym sąsiadem nie może żyć w nienawiści – potwierdzi Andrzej.

Nieporadność profesora w 818 odcinku „Na dobre i na złe” mocno rozczuli Bolka, który już nie będzie w stanie gniewać się na profesora! Gwiazdor disco polo przyjmie jego przeprosiny i na znak pokoju ucałuje Andrzeja, czym mocno go zaskoczy!

- Przeprosiny przyjęte – uśmiechnie się Bolek.

- Jak to? – nieco się zdziwi.

- Ja już się na pana nie gniewam. Wcale – oznajmi.

- Ale? – Falkowicz będzie jeszcze mocniej zszokowany.

- Mów mi Bolo – zaproponuje i zacznie go całować po policzkach.

- Ale, Andrzej – odpowie zaskoczony, ale i szczęśliwy, że wreszcie udało im się dogadać.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Na dobre i na złe, odcinek 814: Tak Falkowicz będzie radził sobie jako samotny ojciec! W domu zapanuje chaos
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze