Na dobre i na złe, odcinek 818: Radwan odtrąci Blankę! Nigdy nie będą razem – ZDJĘCIA

2021-10-13 21:35
Na dobre i na złe, odcinek 818: Radwan odtrąci Blankę! Nigdy nie będą razem – ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 818: Radwan odtrąci Blankę! Nigdy nie będą razem – ZDJĘCIA

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan (Mateusz Damięcki) odsunie od siebie Blankę (Pola Gonciarz), co zdecydowanie jej się nie spodoba. Consalida wybaczyła mu, że ją zostawił i udał się na poszukiwania Kubusia (Wiktor Trojan), ba nawet sama zdobyła informację od Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), gdzie aktualnie przebywa Gawryło (Marek Bukowski), a Krzysztof tak po prostu ją odtrącił. W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka przyciśnie Radwana do ściany i zażąda od niego wyjaśnień, jednak to, co od niego usłyszy, całkowicie zbije ją z nóg. Takich słów nigdy by się nie spodziewała!

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka będzie miała już dość zachowania Krzysztofa, który coraz bardziej zacznie ją od siebie odsuwać. Consalida nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego Radwan ją tak traktuje, mimo tego iż tak bardzo mu pomogła. W końcu w finale sezonu „Na dobre i na złe” wybaczyła mu, gdy ją wystawił i wyjechał do Izraela na poszukiwania synka, choć doskonale wiedział co Blanka do niego czuje. Dramatyczne przeżycia w szpitalnej windzie w czasie wybuchu w Leśnej Górze mocno ich do siebie zbliżyły i w obliczu śmierci Consalida wyznała mu miłość.

Blanka zaangażowała się również w pomoc w odnalezieniu Kubusia i Gawryły w 817 odcinku „Na dobre i na złe” i tylko dzięki niej i Wiktorii, Radwan dowiedział się, że Piotr wyjechał sam do Australii, zostawiając jego synka ze swoją nową żoną, Joanną (Monika Kaleńska). Niestety mimo tych cennych informacji Krzysztofowi ciągle nie uda się odnaleźć kobiety, która podobnie jak jej mąż zapadnie się pod ziemię, co jeszcze mocniej dobije Radwana.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Aliną! Wreszcie zrozumie ile dla niego znaczy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ smutną rozmowę Blanki i Krzysztofa w 818 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka w końcu natknie się na Krzysztofa na szpitalnym korytarzu i zażąda od niego wyjaśnień. Consalida przyciśnie go do muru i zapyta wprost, dlaczego ją odepchnął, jednak Radwan będzie miał na ten temat zupełnie inne zdanie.  

- Czemu mnie unikasz? – zapyta wkurzona.

- Nie, nie unikam. Pracuję normalnie – zacznie się tłumaczyć.

- To jest normalnie?! – zdziwi się jeszcze mocniej zirytowana Blanka.  

- Dobrze, a jak według ciebie byłoby normalnie? – zdziwi się Radwan.

Wtedy w 818 odcinku „Na dobre i na złe” rozmowa zejdzie na temat Joanny i Kubusia. Blanka nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego Krzysztof się tak łatwo poddał i odpuścił sobie poszukiwania nowej żony Gawryło. Pretensje Consalidy tylko zirytują Radwana, który wyładuje na niej całą swoją złość.

- O co ci chodzi? Czego ty chcesz? – wkurzy się.

- Zależy mi... – usłyszy w odpowiedzi.

- Na czym? – zdziwi się Krzysztof.

- Na tobie. Na twoim szczęściu. Na moim też – przyzna ze łzami w oczach, ale jej słowa nie zrobią na Radwanie zbyt wielkiego wrażenia i jak gdyby nic po prostu odejdzie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka nie będzie mogła uwierzyć, że Krzysztof tak po prostu ją olał, doskonale wiedząc co do niego czuje i jakie ma wobec niego zamiary. Po ich rozmowie zda sobie sprawę, że Radwan nie odwzajemnia jej uczuć i tak jak ona wcale nie pragnie, aby byli razem i wspólnie zamieszkali, wychowując gromadkę dzieci. Choć tak bardzo się starała i wspierała go, ile tylko mogła, dla niego to wciąż było za mało i tak po prostu boleśnie ją odtrącił. W 818 odcinku „Na dobre i na złe” Consalida zrozumie, że już chyba nigdy nie będą razem…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Nie przyzna się Joannie kim jest dla syna – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze