Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Aliną! Wreszcie zrozumie ile dla niego znaczy

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Aliną! Wreszcie zrozumie ile dla niego znaczy

Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz pogodzi się z Aliną! Wreszcie zrozumie ile dla niego znaczy

2021-10-13 19:48

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) wreszcie wróci do pracy do Leśnej Góry, gdzie przejdzie niesamowitą przemianę! Profesor w końcu zrozumie, że ostatnim czasie był dla Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka) zbyt surowy i postanowi się z nią pojednać! W 818 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu wydarzy się coś, co raz na zawsze zmieni twardego jak skałę Andrzeja w dobrodusznego człowieka. Profesor w końcu zmieni swoje podejście do życia i wyciągnie rękę do własnej szwagierki! Poznaj szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zmieni się nie poznania i już w niczym nie będzie przypominał dawnego profesora! Andrzej wreszcie znajdzie odpowiednią nianię dla niesfornego Edzia (Ksawery Sudoł), którą podkradnie gwiazdorowi disco polo, Bolkowi (Sławomir Zapała) i wbrew wcześniejszym zapowiedziom zdecyduje się wrócić do pracy! Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" Falkowicz po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) w wybuchu w Leśnej Górze uznał, że jego zawód nie przynosi mu już żadnej satysfakcji i zdecydował się złożyć wypowiedzenie, aby w pełni oddać się opiece nad osieroconym Edziem. Mimo iż Alina i Konica (Rafał Koszucki) przekonywali go, aby tego nie robił i wziął sobie po prostu trochę więcej wolnego, profesor był nieugięty, jednak na szczęście w 818 odcinku "Na dobre i na złe" zmieni zdanie i znów wróci do stołu operacyjnego!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 817: Hania będzie płacić za błędy Lucyny! Dla Michała to już będzie za wiele

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądały relacje Aliny z Andrzejem w "Na dobre i na złe" >>>

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz będzie zajmował się 70-letnim pacjentem, który trafi do szpitala z objawami udaru, tuż po tym jak ostro pokłócił się ze swoim sąsiadem. Co ciekawe jego rywal również trafi do Leśnej Góry i seniorzy znów skoczą sobie do gardeł. Przy okazji profesor dowie się, że mężczyźni są tak naprawdę szwagrami skłóconymi od lat. Obserwując ich zachowanie Andrzej dojdzie do wniosku, że szkoda życia na wieczne awantury i złośliwości i sam postanowi się zmienić! Jeszcze w 818 odcinku "Na dobre i na złe" profesor postanowi zacząć od naprawienia swoich relacji z Aliną, dla której w ostatnim czasie nie był zbyt miły, a ona ofiarowała mu całą siebie i chciała dla niego jak najlepiej. Po śmierci Kasi nie raz wyciągała do niego pomocną dłoń, którą on notorycznie odrzucał, gdyż myślał, że Fisher chce zastąpić jego żonę. Jednak teraz wreszcie zrozumie, że prawda była zupełnie inna...

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Alina bardzo ucieszy się z jego powrotu do Leśnej Góry i jako pierwsza przyjdzie go entuzjastycznie powitać, na co początkowo profesor zareaguje w swoim stylu. Jego reakcja kolejny raz zaboli szwagierkę, która chciała być po prostu miła, ale ku jej zaskoczeniu po chwili w 818 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej zmieni swoje nastawienie i po raz pierwszy podziękuję jej za wszystko, co zrobiła dla niego, Edzia i Matyldy (Amelia Czaja).

- Dobrze, że wróciłeś - ucieszy się szczerze.

- Wydelegowali cię do komitetu powitalnego? - spyta drwiącym tonem.

- Jestem tu z własnej woli. Ale może niepotrzebnie - kolejny raz się rozczaruje i zdecyduje się odejść, ale Falkowicz zdoła ją zatrzymać!

- Alina! Dziękuję... - wykrzyczy, wprawiając Fisher w osłupienie.

Jeszcze w 818 odcinku "Na dobre i na złe" Alina nie będzie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Andrzej kompletnie ją zaskoczy i sprawi, że poczuje się doceniona. Fisher będzie miała nadzieję, że słowa Falkowicza wreszcie pozwolą ocieplić ich relacje rodzinne i że profesor tym razem nie odrzuci jej pomocy i będą mogli wreszcie zacząć wszystko od nowa!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Koniec Maksa Begera! Drań zostanie z niczym i zaleje się łzami!

Na dobre i na złe, odcinek 814: Tak Falkowicz będzie radził sobie jako samotny ojciec! W domu zapanuje chaos
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze