Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

2021-10-27 21:24

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka (Aleksandra Hamkało) postanowi nie dopuścić do tego, aby Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) przez swoją głupotę odwołała ślub z Michałem (Mateusz Janicki). Burska weźmie sprawy w swoje ręce i postara się znaleźć jakiegoś „haka” na nowego ukochanego swojej przyjaciółki! Dość szybko jej się to uda! W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka zacznie prześwietlać Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), a nawet śledzić! To co odkryje, aż wprawi ją w osłupienie! Dla Hani to będzie prawdziwy dramat!

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Hania już całkiem zwariuje na punkcie boskiego Korbana! Sikorka ciągle będzie czuła na swoich ustach smak jego namiętnego pocałunku i jego nietypowego wyznania miłości w przepięknej i bardzo romantycznej scenerii! To właśnie po tym wydarzeniu, Hania zdejmie z głowy swój welon i dojdzie do wniosku, że ślub z Michałem jest błędem i teraz ma ostatnią okazję, aby się z niego wycofać!

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka tylko Julce zwierzy się ze swoich obaw! Jak podaje swiatseriali.interia.pl zakochana Hania przyzna się przyjaciółce, że jej serce wcale już nie należy do Michała, a do boskiego inspektora, który całkowicie zamieszał jej w głowie! Wzburzona Burska nie będzie mogła uwierzyć w to, co słyszy i przestrzeże Hanię, aby nie popełniła jej błędu! W końcu gorący seks z Marcinem Molendą (Filip Bobek) to był największy błąd w jej życiu, przez który o mały włos na zawsze nie straciła Barta (Piotr Głowacki)!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ gorące uczucie Hani i Piotra w "Na dobre i na złe" >>>

Niestety słowa Julki w 820 odcinku „Na dobre i na złe” nie zrobią na Hani żadnego wrażenia, gdyż jej myśli ciągle będą wędrować wyłącznie w stronę Piotra! Burska uzna, że nie może tego tak zostawić i postanowi działać! Nigdy nie pozwoli, aby Hania zostawiła Michała, który tak o nią walczył i tak bardzo ją kocha dla jakiegoś przelotnego romansu! Tuż po rozmowie z Sikorką, Burska wróci do szpitala, aby w bazie pacjentów znaleźć adres Korbana, pod który natychmiast się uda! Julka będzie przekonana, że znajdzie na niego jakiegoś „haka” i wcale nie będzie musiała na to długo czekać!

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka dostrzeże Piotra i jakąś kobietę w dwuznacznej sytuacji! Burska od razu pomyśli, że to jego dziewczyna, a Hania jest dla niego jedynie zabawką! Niestety Julka nie będzie miała pojęcia, że Ania (Ewa Porębska) i Piotr są tylko przyjaciółmi, a Korban pomaga jej w dojściu do równowagi po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego, bowiem Ania cierpi na schizofrenię!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Kubusia. Radwan zdąży uratować synka w ostatniej chwili – WIDEO

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Burska nie będzie długo czekać i niezwłocznie skontaktuje się z Hanią, której wyzna, że przyłapała jej ukochanego z inną! Sikorka nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego jej przyjaciółka śledziła Piotra i nie uwierzy w żadne jej słowo!

- On ma kogoś. Ten Twój Piotr. Byłam pod jego domem. Całował się z jakąś kobietą – zrelacjonuje jej.

- Jak to byłaś pod jego domem? - zdziwi się Hania.

- Nie wiem, co mi do głowy strzeliło. Wiem, to głupie, jak siksa się zachowałam. Znalazłam w szpitalu adres i pojechałam... To intuicja. Miałam rację. Facet cię oszukuje, chce się tobą zabawić – wyjaśni Julka.

- Niemożliwe – uzna Sikorka.

- Przytulali się, całowali – wyliczy jej.

- Może ci się coś wydawało...- Hania jej nie uwierzy. 

- Proszę cię - jesteśmy dorosłe. Ona była w szlafroku, jakby dopiero co wzięła kąpiel. Mieszka u niego. W każdym razie nocuje – przemówi jej do rozsądku.

Julka w 820 odcinku „Na dobre i na złe” ciągle nie będzie mogła uwierzyć, że Hania jest tak ślepo zapatrzona w Piotra i nie może uwierzyć w prawdę! Jednak z drugiej strony bardzo się ucieszy, gdyż zda sobie sprawę, że jej przyłapanie Korbana na gorącym uczynku rozwiewa jej wszelkie wątpliwości co do jej ślubu z Michałem!

- Lepiej, że się tego teraz dowiedziałaś, zanim zrobiłaś jakieś głupstwo – podsumuje Burska.

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” zszokowana Hania nie będzie mogła uwierzyć w słowa przyjaciółki i będzie sobie wmawiać, że to nieprawda! Postanowi jednak to sprawdzić i sama uda się pod adres Piotra, gdzie dozna jeszcze większego szoku! Sikorka na własne oczy zobaczy jak inspektor niesie na rękach inną! Dopiero wtedy dojdzie do niej, ze Julka miała rację, a Korban tylko się nią zabawił! Już więcej nie będzie chciała go znać i zerwie z nim wszelkie kontakty!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 819: Radwan odnajdzie Kubę i żonę Piotra Gawryły! Nie przyzna się Joannie kim jest dla syna – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Sonda
Jak oceniasz zachowanie Julki w "Na dobre i na złe"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze