Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

2021-10-27 22:05

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zerwie z Piotrem (Mikołaj Roznerski) wszelkie kontakty! Sikorka nie uwierzy w dochodzenie Julki (Aleksandra Hamkało), że Korban faktycznie ją zdradza i sama pojedzie pod jego dom, aby sprawdzić, czy przyjaciółka jej nie okłamała! Niestety w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Hania na własne oczy zobaczy, jak przystojny inspektor dobrze bawi się w towarzystwie innej, a na dodatek nosi ją na rękach! Wówczas dla Sikorki stanie się jasne, że Piotr tylko się nią zabawił, a jego uczucia był nieszczere! Wzburzona Hania zakończy ich romans i cała zapłakana poszuka ukojenia w ramionach Michała (Mateusz Janicki), którego ciągle będzie oszukiwać!

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Hania spotka się z Julką i wyzna przyjaciółce, że nie kocha Michała! Od kiedy w jej życiu pojawił się boski Korban, wszystko wywróciło się do góry nogami, jednak ich współpraca przy wyjaśnieniu sprawy Lucyny (Anna Samusionek) sprawiła, że Piotr stał się dla niej kimś więcej! Jego niebanalne wyznanie miłości i namiętny pocałunek w 819 odcinku „Na dobre i na złe” sprawiły, że Sikorka tylko utwierdziła się w tym, że to nie Michał, a Piotr jest tym, z którym chce spędzić resztą życia!

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka nie będzie mogła uwierzyć w głupoty, jakie opowiada Hania! Od razu spróbuje wybić jej Korbana z głowy, gdyż nigdy nie zgodzi się na to, aby przyjaciółka odrzuciła zakochanego Michała! Niestety Hania będzie tak zaślepiona inspektorem, że nie będzie jej słuchać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Hania nakrywa Korbana na zdradzie w 820 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Julka postawi wszystko na jedną kartę i zacznie śledzić Korbana, aby znaleźć na niego jakiegoś haka! I bardzo szybko jej się to uda, gdyż tuż przed jego blokiem Burska zobaczy go z dwuznacznej sytuacji z inną! Julka nie będzie miała wątpliwości, że Korban nie gra czysto i zdradza Hanię! Od razu powiadomi o tym przyjaciółkę, jednak ta znów jej nie uwierzy, ale postanowi to sprawdzić!

Następnego dnia w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zajedzie pod dom Piotra, gdzie szybko przekona się, że Julka miała rację! Sikorka na własne oczy zobaczy zadowolonego Piotra w towarzystwie tajemniczej brunetki, która również nieźle się bawi w jego towarzystwie! Co więcej, Korban będzie ją niósł na rękach do swojego samochodu! Wówczas dla Hani stanie się jasne, że inspektor nie był z nią szczery i tylko się nią zabawił, przez co o mały włos nie zrezygnowała przez niego ze ślubu z Michałem! Sikorka zda sobie sprawę, że ten widok zamyka sprawę i oznacza definitywny koniec między nią a Piotrem!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Joanna Gawryło w Leśnej Górze! Radwan sprowadzi ją do szpitala, żeby zbliżyć się do syna Kuby - ZDJĘCIA

Jeszcze w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr zadzwoni do Hani, ale ona nie będzie chciała z nim rozmawiać i się rozłączy. Załamana przyjedzie do pracy, ale Korban się tak łatwo nie podda i kolejny raz wybierze jej numer! Tym razem Sikorka już odbierze, ale tylko po to, aby zakończyć ich romans raz na zawsze!

 - Halo – odbierze dobita.  

- Cześć Hania, mam prośbę. Znajoma ma coś z nogą. Nie wiem trzeba by ją chyba prześwietlić czy coś. Jesteś w Leśnej Górze? – zapyta pełen nadziei.

- Przywieź ją na SOR na pewno ktoś ci pomoże – odpowie chłodno.

- A ty? Wolę, abyś to była ty – wtrąci.

- Piotr… nie możemy się więcej widywać. Sam rozumiesz ja za chwilę biorę ślub - okłamie go Hania.

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Korban będzie mocno zdezorientowany słowami ukochanej. W końcu myślał, że ich ostatnie spotkanie definitywnie rozwiało wszystkie wątpliwości Hani, co do ślubu z Michałem, a teraz nagle nie chce go widzieć? Piotr nie będzie świadomy, że Hania widziała go z inną i to dlatego zdecydowała się zakończyć ich znajomość! Mimo jego próśb, Sikorka będzie nieugięta…

- Nie, nie, nie rozumiem. Hanka możemy pogadać? – spyta zdziwiony jej nagłą zmianą.

- Nie! – krzyknie mu do słuchawki.

- Coś się stało? Hania – zacznie drążyć.

- Proszę cię, żebyś dał mi spokój! Nie przychodź więcej, nie niszcz tego, co zbudowałam z Michałem. To koniec, to był błąd. Mój błąd – wyzna Hania, po czym się rozłączy i cała zapłakana wtuli się w ramiona Michała!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe, odc. 820: Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 820: Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe, odc. 820: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 820: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze