Na dobre i na złe, odcinek 820: Joanna Gawryło w Leśnej Górze! Radwan sprowadzi ją do szpitala, żeby zbliżyć się do syna Kuby - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 820: Joanna Gawryło w Leśnej Górze! Radwan sprowadzi ją do szpitala, żeby zbliżyć się do syna Kuby - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 820: Joanna Gawryło w Leśnej Górze! Radwan sprowadzi ją do szpitala, żeby zbliżyć się do syna Kuby - ZDJĘCIA

2021-10-27 20:04

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Radwanowi (Mateusz Damięcki) uda się ściągnąć do szpitala nową żonę Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) zgodzi się wziąć udział w konferencji, organizowanej przez Begera (Tomasz Ciachorowski) w Leśnej Górze, gdzie stawi się za pośrednictwem Krzysztofa. W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan ze wszystkich sił będzie starał się wypaść w jej oczach jak najlepiej i spróbuje się z nią zaprzyjaźnić, gdyż doskonale będzie zdawał sobie sprawę, że to jedyna okazja, aby przybliżyć się do Kubusia (Wiktor Trojan). Jego plan dość szybko się powiedzie, bowiem Joanna w ramach rewanżu zaprosi go do swojego mieszkania!

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” w wyniku małego podstępu Krzysztofa i Maksa przeciwko Konicy (Robert Koszucki) w szpitalu w Leśnej Górze pierwszy raz zjawi się Joanna Gawryło. Nowa żona Piotra bardzo ucieszy się z zaproszenia na konferencje, którą organizuje światowej sławy kardiolog i oczywiście zgodzi się na nim pojawić. Jej decyzja bardzo ucieszy Radwana, gdyż ginekolog doskonale zda sobie sprawę, że bliższa relacja z Joanną pozwoli mu zbliżyć się do syna. Co prawda oboje już mieli szansę się poznać, ba nawet Krzysztof w ostatniej chwili ocalił Kubusia przed wypadkiem, jednak zabrakło mu odwagi i nie przyznał się Joannie, kim jest dla chłopca. Wyznał jej tylko, że dobrze zna jej męża, z którym kiedyś miał okazję pracować.

Jednak dla Radwana to było zbyt mało i postanowił kuć żelazo póki gorące! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” poprosił Begera, aby zaprosił na swoją konferencje nową żonę Gawryły, na co Maks przystał pod warunkiem, że Krzysztof poprze go na stanowisku dyrektora szpitala!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Bezwzględny Falkowicz okrutnie poniży Alinę! Poleją się łzy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Joanna Gawryło pierwszy raz odwiedza szpital w Leśnej Górze w 820 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna będzie pod wrażeniem konferencji Maksa, a tym bardziej ucieszy się, gdy dostrzeże znajomą twarz Radwana. Gawryło doskonale zda sobie sprawę, że jest tutaj dzięki wstawiennictwu Krzysztofa i postanowi mu się za to odwdzięczyć.

- Chciałam panu podziękować... Domyślam się, że to pan załatwił mi to zaproszenie? – zwróci się do niego Joanna.

- Nie, nic nie wiedziałem… - skłamie Krzysztof.

- Wśród różnych swoich zalet posiadam też dobry detektor do wykrywania ściemy... Nie potrafi pan doktor kłamać! – lekarka od razu go przejrzy.

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” w ramach rewanżu Joanna zaprosi Krzysztofa do swojego mieszkania na herbatę. Tym samym plan Radwana zacznie się realizować szybciej niż by przypuszczał, gdyż okazja na zbliżenie się do Kubusia pojawi się jeszcze tego samego dnia. Oczywiście ginekolog przyjmie jej zaproszenie i jak na skrzydłach poleci do jej domu. Nie zapomni również o swoim synku, dla którego kupi w prezencie karetkę pogotowia! Prezent od razu przypadnie Kubusiowi do gustu!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe odc. 820. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Kuba (Wiktor Trojan)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 820. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Kuba (Wiktor Trojan)

Jeszcze w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna zgodzi się, aby Krzysztof spędził z synem trochę czasu sam na sam, mimo iż ciągle nie będzie świadoma, że to on jest jego prawdziwym ojcem! Jednak niepokojąco ich bliska relacja nie ujdzie jej uwadze i da jej sporo do myślenia. Gawryło postanowi wybadać grunt. Na początku zacznie od jego kontaktów z jej mężem.

- Dobrze się znaliście? – spyta.

- Co ma pani na myśli przez „dobrze”? – dopyta Krzysztof.

- Nic zdrożnego… Nie mam przecież na myśli, że byliście blisko. Pytałam, czy ze sobą rozmawialiście. Ludzie czasami ze sobą pracują, a się w ogóle nie znają… - wytłumaczy mu Joanna.

- Rozmawialiśmy… - wydusi z siebie.

Jednak w 820 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan będzie ciągle robił dobrą minę do złej gry i wciąż nie przyzna się, co tak naprawdę łączy go z Kubusiem. Ale ukrywanie tego wcale nie przyjdzie mu już tak łatwo, gdyż Joanna zacznie coś podejrzewać! Czy uda jej się zdemaskować Radwana niż ten sam się wyzna jej w końcu prawdę? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 819: Hania w sukni ślubnej. Zrzuci welon, a słowa przysięgi małżeńskiej nie przejdą jej przez gardło – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Radwan dla syna Kubusia poświęci miłość do Blanki! Będzie teraz z żoną Piotra Gawryły
Najnowsze