Na dobre i na złe, odcinek 819: Hania w sukni ślubnej. Zrzuci welon, a słowa przysięgi małżeńskiej nie przejdą jej przez gardło – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 819: Hania w sukni ślubnej. Zrzuci welon, a słowa przysięgi małżeńskiej nie przejdą jej przez gardło – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 819: Hania w sukni ślubnej. Zrzuci welon, a słowa przysięgi małżeńskiej nie przejdą jej przez gardło – ZDJĘCIA

2021-10-20 20:43

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” ślub Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) będzie zbliżał się wielkimi krokami. Sikorka będzie miała przed sobą jeszcze ostatnią przymiarkę sukni, ale nim do niej dojdzie na randkę w romantycznych okolicznościach przyrody zabierze ją Piotr (Mikołaj Roznerski). Ich namiętny pocałunek w 819 odcinku „Na dobre i na złe” sprawi, że Hania zrozumie, że ślub z Michałem to pomyłka! Sikorka w sukni ślubnej przed lustrem będzie ćwiczyć przysięgę małżeńską, której słowa nie będą w stanie jej przechodzić przez usta, gdyż będzie miała wyrzuty sumienia! Hania gwałtownie zdejmie welon z głowy, czym ostatecznie przekreśli swoją przyszłość z Wilczewskim!

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania i Michał będą już na półmetku przygotowań do ślubu! Hani zostanie już tylko ostatnia przymiarka jej sukni już w pięknych szpilkach, w których będzie szła na uroczystość. Nim Sikorka na nią dotrze spod szpitala porwie ją Piotr, który wyzna, że jego 80-letni przyjaciel potrzebuje natychmiastowej pomocy! Hania oczywiście się na to zgodzi i wybierze się z Korbanem w piękne okoliczności przyrody! W czasie podróży inspektor nie będzie próżnował i spróbuje namówić ją do rezygnacji ze ślubu z Michałem.

- Będziesz to ciągnąć do ostatniej chwili? To całe wychodzenie za mąż? Patrzysz na niego jak na brata! Nie ma ognia! Wystawisz chłopaka przed samym ołtarzem? – wyrzuci jej Korban.

- Nikogo nie będę wystawiać – zdziwi się Hania.

- To się będziesz głupio rozwodzić... – skwituje Korban w 819 odcinku „Na dobre i na złe”.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Bezwzględny Falkowicz okrutnie poniży Alinę! Poleją się łzy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wygląda Hania w sukni ślubnej w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Niestety w 819 odcinku „Na dobre i na złe” dość szybko okaże się, że Jan (Edward Sosna) czuje się świetnie i wcale nie potrzebuje pomocy! Sikorka od razu zorientuje się, że padła ofiarą chytrej intrygi Korbana, który celowo ja tam zaciągnął! Wzburzona zacznie szukać drogi powrotnej, aby jak najszybciej się od niego uwolnić. Jednak Korban w 819 odcinku „Na dobre i na złe” tak łatwo nie odpuści i natychmiast pobiegnie za Hanią, która przez swoją nieuwagę skręci kostkę i nie będzie mogła się samodzielnie poruszać! Piotr postanowi skorzystać z okazji i wyzna jej miłość, po czym namiętnie ją pocałuje! Siła tego pocałunku będzie tak silna, że aż zaskoczy ich obojga!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Podły spisek Begera i Radwana przeciwko Konicy! Tak się go pozbędą

Po powrocie do domu w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Hania ubierze się w swoją suknię ślubną i przed lustrem zacznie ćwiczyć słowa przysięgi małżeńskiej. Niestety wcale nie będzie to takie łatwe, gdyż Sikorka nie będzie mogła się skupić. W jej głowie ciągle będą przewijać się obrazki z cudownej randki z boskim Korbanem. Co więcej, Hania będzie miała takie wyrzuty sumienia, że zdradziła Michała tuż przed ślubem, że treść przysięgi będzie stanowić dla niej nie lada wyzwanie.

- Ślubuję ci…miłość… wierność… i uczciwość małżeńską – ledwo zdoła uciułać, po czym dynamicznie zdejmie z głowy welon.

Wtedy w 819 odcinku „Na dobre i na złe” dla Hani stanie się jasne, że tak naprawdę wcale nie kocha Michała, a Piotra, który ze spotkania na spotkanie coraz bardziej mieszał jej w głowie. Zdjęcie welonu będzie podsumowaniem jej decyzji o odwołaniu ślubu z Wilczewskim!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze