Na dobre i na złe, odcinek 819: Bezwzględny Falkowicz okrutnie poniży Alinę! Poleją się łzy

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 819: Bezwzględny Falkowicz okrutnie poniży Alinę! Poleją się łzy

Na dobre i na złe, odcinek 819: Bezwzględny Falkowicz okrutnie poniży Alinę! Poleją się łzy

2021-10-20 16:48

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” szybko okaże się, że przeprosiny Falkowicza (Michał Żebrowski) względem Aliny (Katarzyna Skrzynecka) wcale nie były szczere! Profesor nie odmówi sobie kolejnej okazji, aby dopiec swojej szwagierce, tylko tym razem zrobi to w bardzo okrutny sposób! W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej tak się nakręci, że uderzy Fisher w jej najczulszy punkt. Siostra Kasi (Ilona Ostrowska) znosiła już wiele obelg z jego ust, ale tym razem Falkowicz przesadzi! Biedna Alina pęknie i zaleje się łzami.

"Na dobre i na złe" odcinek 819 - środa, 20.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” zamiary Falkowicza szybko zweryfikuje los. Niesforni starsi pacjenci, którymi ostatnio miał okazję się zajmować, pozwoliły otworzyć mu oczy i zrozumieć, że szkoda w życiu czasu na kłótnie. Andrzej zdecydował pogodzić się z najbliższymi mu osobami i jako pierwszy wyciągnął rękę na zgodę! Najpierw pojednał się z Aliną i podziękował jej za wszystko, co zrobiła po śmierci Kasi dla niego, Edzia (Ksawery Sudoł) i Matyldy (Amelia Czaja), a później również z Bolkiem (Sławomir Zapała). Niestety rozejm z sąsiadem nie potrwał długo, gdyż jeszcze w tym samym odcinku Andrzej je zerwał, jednak jak okaże się w 819 odcinku „Na dobre i na złe” z Aliną będzie podobnie, jednak w jej przypadku Falkowicz nie będzie miał żadnych skrupułów!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 819: Podły spisek Begera i Radwana przeciwko Konicy! Tak się go pozbędą

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Falkowicz wbija szpilę w samo serce Aliny w 819 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 819 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz mocno zaangażuje się w sprawę nieletnich nastolatków, którym wcześniej próbowali pomóc Alina i Tretter (Piotr Garlicki). Andrzej mocno przejmie się ich problemem jak tylko dowie się, że nieletnia matka pochodzi z domu dziecka zupełnie jak on. Bardzo dotknie go jej sytuacja i sprawi, że przestanie się hamować! Najpierw urządzi w bidulu karczemną awanturę dyrektorowi, a następnie wygranie swojej szwagierce, że nieodpowiednio się nią zajęli!

- A czy to prawda, że groziłeś dyrektorowi domu dziecka śmiercią? Andrzej – spyta Alina.

- No skąd. Powiedziałem, że gdyby zabrał ode mnie Edzia to nie ręczę za siebie, ale to wszystko – wytłumaczy.

- Wszystko, no przecież są jakieś granice – oburzy się Fisher.

Wtedy w 819 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej straci nad sobą kontrolę i pójdzie na całość! Falkowicz uzna, że Fisher nie może mieć pojęcia czym są granice w walce o dziecko, gdyż sama nie jest matką i nigdy będzie! Tym samym trafi w najczulszy punkt Aliny, która poczuje się tak dotknięta, że aż zabierze jej mowę!

- Nie jesteś matką, gdybyś miała dzieci, wiedziałabyś, że tak właśnie jest. Bezdzietni tego nie zrozumieją. Gdyby ktoś zabrał ode mnie Edzia… nie ręczę za siebie – wyrzuci jej Andrzej, czym trafi w jej czuły punkt.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 819: Wypadek Hani przed ślubem z Michałem! Tak wpadnie w zasadzkę Piotra Korbana – ZDJĘCIA

Słowa Falkowicza w 819 odcinku „Na dobre i na złe” na długo pozostaną w pamięci Aliny, która ciągle nie będzie mogła sobie z nimi poradzić. Posiadanie dziecka to było jej największe marzenie, o które starała się przez całe życie, ale nigdy się nie spełniło! Mimo to była pełna empatii dla innych maluchów, ale Falkowicz przekroczył wszelkie możliwe granice. W 819 odcinku „Na dobre i na złe”  Alina w końcu pęknie i zaleje się łzami. Na szczęście w trudnym momencie nie zostanie sama, gdyż będzie miała u swojego boku Stefana, który zrobi wszystko, aby ulżyć w jej cierpieniu…

- Taki jesteś apatyczny maluszku – zwróci się do niemowlaka jednej z chorych pacjentek i aż łzy napłyną jej do oczu.

- Co jest? – zaniepokoi się Stefan.

- Nic. Falkowicz. Powiedział mi, że… a z resztą nieważne coś tam – będzie to dusić w sobie.

- Co? Walnąć mu? – zaproponuje Tretter.

- Spokojnie duże dziewczyny takie jak ja nie załamują się po każdym strzale w samo serce. Zwłaszcza jak ktoś nie ma świadomości, że strzelił i to w najbardziej wrażliwy punkt – wytłumaczy mu zasmucona.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz zobaczy nianię Jadwigę z Bolkiem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze