Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

2021-10-22 14:04

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) poczuje jak zapada mu się grunt pod nogami! Jego niestabilność emocjonalna względem Kazi (Zuzanna Lit) odbiła się na jego pracy, gdyż myśli neurologa wędrowały wyłącznie wokół stażystki! W 822 odcinku "Na dobre i na złe" Artur boleśnie się przekona, ile może kosztować go chwila zapomnienia! Na oddziale neurologii w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz Tomasz Jacyno (Antoni Sałaj), który będzie miał bardzo mocne plecy! Zatem w przypadku redukcji etatów wylecieć będzie mógł tylko jeden z nich!

"Na dobre i na złe" odcinek 822 - środa, 10.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" Bart już nie będzie mógł być niczego pewien, a miłość do Kazi może go wiele kosztować! Przez lata Artur miał w szpitalu w Leśnej Górze niepodważalny autorytet i to właśnie pod jego okiem rozwijali się kolejni stażyści, a w tym sama Kazia, jak i jej były chłopak Tadek (Marcin Urbanke). Światowej sławy neurolog miał bardzo dobrą opinię wśród kolegów, którzy zawsze podziwiali jego wiedzę i profesjonalizm! Jednak w 822 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się coś, co już na zawsze może odebrać Bartowi jego pozycję w Leśnej Górze i to w jednej chwili!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Joanna Gawryło w Leśnej Górze! Radwan sprowadzi ją do szpitala, żeby zbliżyć się do syna Kuby - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak będzie wyglądał nowy lekarz, który zagrozi pozycji Barta w 822 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 822 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze dołączy nowy lekarz Tomasz Jacyno, który za pośrednictwem mamusi - dyrektor Akademii Medycznej, któa sprawuje nadzór właśnie nad tym szpitalem, trafi na oddział neurologii. Marta Jacyno będzie bardzo dobrą znajomą Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) i pojawi się na organizowanej przez kardiologa konferencji medycznej w 820 odcinku "Na dobre i na złe". To właśnie wtedy za plecami Konicy (Robert Koszucki), Beger ugada się z dyrektorką, aby pomogła mu przejąć stanowisko Rafała. W zamian za spełnienie jego prośby, szpital pozyska nowego lekarza, jej nieodrodnego synka!

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" dość szybko okaże się, że Tomasz to pewny siebie i nastawiony na wielką karierę chłopak, z wielkim ego, który bez żadnego oporu i wstydu korzysta z protekcji szanowanej matki. Jego atrybutem będzie smartfon, z którym nie rozstanie się ani na chwilę, gdyż poza pracą nagrywa vloga o zdrowym stylu życia i filmuje każdą chwilę ze swojego życia!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Bart okrutnie okłamie Julkę! Ciągle nie będzie mógł zapomnieć o Kazi

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz Jacyno trafi na oddział neurologii, gdzie będzie bezpośrednim zagrożeniem dla Artura Barta. Jego obecność mocno zdziwi profesora, który nie będzie mógł zrozumieć jego obecności w wyniku ostatnich problemów, z jakimi zmagał się szpital! Bart nie ucieszy się z jego wizyty i pokaże mu jego miejsce w szeregu, a przy okazji obieca, że będzie uważnie patrzył mu na ręce.

- Czy w jakiś cudowny sposób rozmnożyła się liczba etatów na neurologii? Jeśli zostanie pan w zespole lekarzy w szpitalu w Leśnej Górze, będę miał pana na oku - ostrzeże go.

Jednak Jacyno w 822 odcinku "Na dobre i na złe" nic sobie nie zrobi z jego uwag, gdyż będzie bardzo pewny swojej pozycji! Tomasz doskonale będzie zdawał sobie sprawę, że to Bart będzie musiał mieć się na baczności, gdyż wystarczy tylko jedno jego słowo i profesor pójdzie do odstrzału! Od tego momentu pozycja Artura będzie poważnie zagrożona...

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka odkryje przerażającą prawdę o Piotrze Korbanie! Hania nie będzie mogła w to uwierzyć

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany