Na dobre i na złe, odcinek 797: Falkowicz wróci do domu i zastanie w łóżku inną kobietę! Nie uspokoi się, dopóki nie zobaczy Matyldy

i

Autor: MTL Max Film Na dobre i na złe, odcinek 797: Falkowicz wróci do domu i zastanie w łóżku inną kobietę! Nie uspokoi się, dopóki nie zobaczy Matyldy

Na dobre i na złe, odcinek 797: Falkowicz wróci do domu i zastanie w łóżku inną kobietę! Nie uspokoi się, dopóki nie zobaczy Matyldy

2021-02-10 21:00

Szokujący powrót Falkowicza (Michał Żebrowski) do "Na dobre i na złe"! Długo wyczekiwany moment nastąpi w 797 odcinku "Na dobre i na złe" i wstrząśnie widzami! Falkowicz od razu zaliczy wielką wpadkę, bo zacznie dobierać się do Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka) myśląc, że to Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)! Ale to dopiero początek. Lekarz powoli zacznie odkrywać co wydarzyło się pod jego nieobecność i kiedy dowie się m.in. o tym, że Matylda (Amelia Czaja) zaczęła brać narkotyki, oniemieje! Falkowicz ostro weźmie się za rodzinkę.

"Na dobre i na złe" odcinek 797 - środa, 10.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 797 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz prawie zemdleje, kiedy wejdzie do łóżka i zacznie obmacywać ciężarną żonę, która okaże się być... Aliną! 

- Zmieniłaś kolor włosów? Nieważne i tak jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie! Jak on już urósł! - powie lekarz tuląc się do żony.

- Ej! No chyba lekka przesada! - Alina zasugeruje, że chyba coś mu się pomyliło.

Falkowicz aż odskoczy! Pomyli Kasię z jej przyrodnią siostrą, ale to dopiero początek szoku w "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

Falkowicz w "Na dobre i na złe" nie wyjdzie z szoku nad rewelacjami, które zafunduje mu żona. Szybko się okaże, że Matylda zaczęła brać narkotyki i nie ma jej w domu, bo wyjechała na obóz ze swoją grupą terapeutyczną.

- Wszyscy oprócz mnie wiedzą, że moja córka ma problemy! - zacznie wściekać się mężczyzna. - (...) W mojej sypialni śpi jakaś baba! I goli się moją maszynką! - doda.

- Ja?... Niby co miałabym sobie nią golić? - zaprotestuje Alina. - Może Michał (Mateusz Janicki), jak tu mieszkał, z niej korzystał... - Alina doleje oliwy do ognia w 797 odcinku "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki! Będzie walczyła o ukochanego do samego końca

W 797 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz prawie wyjdzie z siebie.

- Michał tu mieszkał?... Czego jeszcze nie wiem? - okaże się, że bardzo wiele go ominęło. 

Trudno będzie mu przyjąć do wiadomości, że pod jego nieobecność córka zaczęła ćpać, Kasia sprowadziła do domu byłego, który używał jego rzeczy, a on sam zamiast namiętnych chwil, w łóżku obmacał Alinę. 797 odcinek "Na dobre i na złe" będzie prawdziwą gratką dla fanów serialu! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze