Na dobre i na złe, odcinek 779: Rewolucja w rodzinie Kasi i Falkowicza. Dlaczego ukrywała, że ma siostrę?

2020-09-09 16:02 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 779: Rewolucja w rodzinie Kasi i Falkowicza. Dlaczego ukrywała, że ma siostrę?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 779: Rewolucja w rodzinie Kasi i Falkowicza. Dlaczego ukrywała, że ma siostrę?

Katarzyna Skrzynecka dołącza do obsady "Na dobre i na złe" jako siostra Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i nowa lekarka w szpitalu w Leśnej Górze. W 779 odcinku "Na dobre i na złe" do Polski przyleci doktor Alina Fisher, specjalistka od chirurgii naczyniowej, którą sprowadzi sam profesor Falkowicz (Michał Żebrowski). Dopiero w 779 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw dlaczego Kasia ukrywała siostrę nawet przed córką Matyldą (Amelia Czaja). Kim będzie Alina w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 779 - środa, 9.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Alina Fisher to nowa bohaterka w "Na dobre i na złe", która zastąpi w Leśnej Górze samego Falkowicza! W 779 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej wyjedzie na szkolenie do USA, a jego miejsce zajmie szwagierka, o której istnieniu nikt nie wiedział. Bo Kasia Smuda ani słowem nie wspomniała, że ma siostrę. Nie widziała Aliny od ponad 20-stu lat.

Prawda o relacjach Kasi z Aliną wyjdzie na jaw kiedy w 779 odcinku "Na dobre i na złe" Smuda zaprosi lekarkę na kolację do swojego domu. Najbardziej zdezorientowana będzie Matylda, bo nieoczekiwanie pozna w końcu przebojową ciotkę z Ameryki. Córka Smudy będzie jednak zachwycona. Zwłaszcza prezentami, modnymi ciuchami prosto ze Stanów. I od razu zasypie Kasię oraz Alinę pytaniami. - Niech mnie ktoś oświeci! Jesteście kuzynkami?

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 779: Michał nigdy już nie zobaczy Hani? Zostawi jej ostatnie wyznanie miłości

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kasia w 779 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie dłużej milczeć i ukrywać przed córką swojej jedynej rodziny. - Siostrami, przyrodnimi... W dzieciństwie kilka razy spędziłyśmy razem wakacje dopóki Alina wyjechała za granicę, do Stanów...- Kasia była ulubienicą naszego taty. Na wszystko jej pozwalał... Ciągle siedziała mu na kolanach! - To Alinka była ta najwspanialsza, najzdolniejsza! Poszła do najlepszych szkół- A ja tobie zazdrościłam, że mieszkasz i z mamą i z tatą. Moja mama na szczęście też drugi raz wyszła za mąż! Pojechaliśmy wszyscy do Stanów...- Dlaczego nikt mi nie powiedział, że mam ciocię w Ameryce?! - No właśnie? - zapyta Alina, która w 779 odcinku "Na dobre i na złe" będzie zawiedziona, że tak późno poznaje jedyną siostrzenicę. - W dodatku fajną! - rzuci z entuzjazmem Matylda.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Jednak miły rodzinny wieczór w 779 odcinku "Na dobre i na złe" szybko minie, bo Alina zacznie się za bardzo wtrącać w wychowanie nastolatki. - Kasia, możesz trochę poluzować kucyki! Pamiętasz co myśmy wyrabiały jak byłyśmy w jej wieku?- Mogłabyś się nie wtrącać!- O co ci chodzi!- Masz dzieci?- No nie mam...- To nie mów mi jak mam wychowywać moją córkę - krzyknie Smuda i zostawi gościa przy stole.

Na dobre i na złe odc. 779. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 779. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe odc. 779. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 779. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Najnowsze