Na dobre i na złe, odcinek 779: Michał nigdy już nie zobaczy Hani? Zostawi jej ostatnie wyznanie miłości

2020-09-09 14:59 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 779: Michał nigdy już nie zobaczy Hani? Zostawi jej ostatnie wyznanie miłości
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 779: Michał nigdy już nie zobaczy Hani? Zostawi jej ostatnie wyznanie miłości

W 779 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) odnajdzie Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), ale narzeczona do niego nie wróci. Załamany Wilczewski będzie szalał z niepokoju o ukochaną i drżał ze strachu, że więcej już jej nie zobaczy. Bo w 779 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Hania wzięła urlop i wyjechała z Leśnej Góry. W akcie rozpaczy Michał zadzwoni do niej i zostawi jej wzruszające wyznanie miłości. Co dokładnie jej powie? Poznajcie szczegóły.

"Na dobre i na złe" odcinek 779 - środa, 9.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Hania i Michał z "Na dobre i na złe" nie będą już razem? Po ostatnich wydarzeniach w finale minionego sezonu "Na dobre i na złe" na ślubie byłej narzeczonej Wilczewskiego jego obecna ukochana zniknęła bez śladu. Dopiero w 779 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Sikorka wzięła dłuższy urlop w szpitalu w Leśnej Górze i pojechała do swojego ojca, Zbigniewa (Artur Janusiak)! Wyjdzie też na jaw, że Hania wszystkich oszukała, a za jej odejściem od Michała stoi coś więcej.

Patrz też: Na dobre i na złe ZWIASTUN: Sprośne zabawy Agaty i Maksa w szpitalu. Pobije jej ukochanego Szczepana - WIDEO

Po wielu próbach w 779 odcinku "Na dobre i na złe" Michał w końcu dodzwoni się do ojca Sikorki i poprosi ją do telefonu. Bo od niego narzeczona nie odbierze. A wszystko po to, żeby wyjaśnić co się tak naprawdę stało, czemu tak nagle od niego odeszła bez słowa wytłumaczenia.

- Wydzwaniam do ciebie, nagrałem ci się kilka razy. Dlaczego nie odbierasz? Wyładował ci się telefon, obraziłaś się?- zapyta wprost Michał, bo w 779 odcinku "Na dobre i na złe" będzie niemal pewny, że Hani chodzi o Justynę (Karolina Czarnecka).

Jednak Sikorka zaprzeczy. - Nie obraziłam się, ale muszę to wszystko przemyśleć. - Co znaczy „wszystko”? - Przed nami życiowe decyzje... A takie historie, jak ta na ślubie twojej byłej dziewczyny, nie wróżą dobrze na przyszłość. - Mówisz o nas? Przecież podjęliśmy już decyzję!- Chcę być chwilę sama... Słuchaj tata mnie potrzebuje, zostanę z nim kilka dni - rzuci na pożegnanie Sikorka. - Haniu, chyba nie chcesz się teraz wycofać przez jakieś głupie nieporozumienie? Hania...

Po tych słowach Hani w 779 odcinku "Na dobre i na złe" Michał nie będzie mógł o niej zapomnieć i zrozumieć czego ona tak naprawdę chce. I najważniejsze, czy chce jeszcze ślubu z nim. Wieczorem zostawi ukochanej ostatnią wiadomość na poczcie głosowej. W nadziei, że ją odsłucha i do niego wróci. "Cześć Haniu, brakuje mi ciebie... Najbardziej brakuje mi tego jak wtulasz się we mnie przed zaśnięciem. A potem słyszę twój spokojny oddech. Sprawiasz, że każda chwila ma znaczenie, a chwile bez ciebie nie mają..."

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na dobre i na złe odc. 779. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 779. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe, odc. 779. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Youtube/ Artrama Na dobre i na złe, odc. 779. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Najnowsze