Koniec Na dobre i na złe. Michał przez Justynę straci Hanię na zawsze! Narzeczona ucieknie przed ślubem - WIDEO

2020-04-29 21:38 Ag
  Koniec Na dobre i na złe. Michał przez Justynę straci Hanię na zawsze! Narzeczona ucieknie przed ślubem
Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Michał przez Justynę straci Hanię na zawsze! Narzeczona ucieknie przed ślubem

Ostatni 778 odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami przyniesie koniec związku Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). Na ślubie byłej narzeczonej Michała wybuchnie skandal, bo Justyna (Karolina Czarnecka) nagle wyzna miłość Wilczewskiemu. Dla Sikorki będzie to cios prosto w serce. Wzburzona wybiegnie z urzędu, ucieknie od ukochanego i w 778 odcinku "Na dobre i na złe" zniknie bez śladu. Tylko Julka (Aleksandra Hamkało) dowie się, że Hania nagle wyjechała i nieprędko wróci. Finał sezonu "Na dobre i na złe" pozostawi widzów w niepewności co dalej.

"Na dobre i na złe" odcinek 778 ostatni przed wakacjami - środa, 29.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rozstanie Hani i Michała w 778 odcinku "Na dobre i na złe", ostatnim w tym sezonie przed wakacyjną przerwą! Nie tak dawno lekarze z Leśnej Góry zaręczyli się i postanowili jak najszybciej wziąć ślub, ale nieoczekiwanie rozdzieli ich była narzeczona Michała, która ostatnio znów wkroczyła do jego życia i przypomniała sobie o dawnej miłości.

Doktor Sikorka w 778 odcinku "Na dobre i na złe" wybierze się z Michałem na ślub Justyny i Adriana (Maksymilian Rogacki). A ceremonia zmieni się w prawdziwy skandal! Panna młoda postanowi nagle ślub odwołać stojąc w białej kreacji ślubnej i z bukietem w urzędzie. - Bardzo wszystkich przepraszam, ale ślub się nie odbędzie!
- Co ty wyprawiasz, Justyna?! Może ty nadal źle się czujesz, byłaś chora, nie myślisz trzeźwo... - Adrian nie będzie mógł uwierzyć własnym uszom.
- Nigdy nie byłam tak pewna, jak dziś! Przepraszam...

A po chwili w ostatnim 778 odcinku "Na dobre i na złe" wyzna miłość Michałowi. - Dziękuję ci... Wczoraj jak mnie odwoziłeś do domu zrozumiałam, że okłamuję wszystkich, ale najbardziej samą siebie...
- Nie mieszaj mnie do swoich spraw!
- Nikogo tak nie kochałam jak ciebie...

Patrz też: Koniec Na dobre i na złe. Agata znajdzie wreszcie miłość? Po kłótni ze Szczepanem wyląduje w łóżku Maksa

Koniec Na dobre i na złe. Bójka na ślubie w ostatnim odcinku! Michał dostanie łomot od pana młodego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po tym wyznaniu Hania ucieknie z Pałacu Ślubów, a niedoszły pan młody w 778 odcinku "Na dobre i na złe" rzuci się na rywala z pięściami. - Ty skurczybyku! Ja cię po prostu zatłukę! Michał nie zdoła odnaleźć Hani, która w finale sezonu "Na dobre i na złe" wyjedzie z Leśnej Góry. Tylko Julce Burskiej powie przez telefon, że musi zniknąć na jakiś czas. Pożegna się z przyjaciółką i poprosi, żeby nic nie mówiła Michałowi. 

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Hania wyjedzie na zawsze z Leśnej Góry. Odrzuci miłość Michała dla kariery w 778 odcinku - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Na dobre i na złe, odc. 778: Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki), Justyna (Karolina Czarnecka)
Autor: Artrama
Na dobre i na złe, odc. 778: Justyna (Karolina Czarnecka), Adrian (Maksymilian Rogacki)
Autor: Artrama
Najnowsze