Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania nie wróci do Michała! Oszukała wszystkich w sprawie wyjazdu

2020-05-26 13:27 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania nie wróci do Michała! Oszukała wszystkich w sprawie wyjazdu
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania nie wróci do Michała! Oszukała wszystkich w sprawie wyjazdu

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" widzowie dowiedzą się, że Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) oszukała wszystkich. Jej wyjazd i odejście od Michała (Mateusz Janicki) wcale nie było spowodowane zamieszaniem z Justyną (Karolina Czarnecka). Sikorka w "Na dobre i na złe" okłamała Wilczewskiego i za opuszczeniem Leśnej Góry stoi coś więcej. Czy Hania już nie wróci do Michała? Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach 2020.

Hania Sikorka z "Na dobre i na złe" nie wróci do Leśnej Góry po wakacjach 2020?

Hania w finale 21. sezonu "Na dobre i na złe" wyjechała z Leśnej Góry, zostawiając Michała samego niedługo po ich zaręczynach. Wydawać by się mogło, że to wszystko z powodu zamieszania związanego z Karoliną.

Przypominamy, że była narzeczona Wilczewskiego wróciła do "Na dobre i na złe", żeby odzyskać byłego kochanka, chociaż sama była tuż przed ślubem z innym mężczyzną. Nawet zaprosiła Michała i jego nową partnerkę na ceremonię, którą potem sama przerwała i przy wszystkich zgromadzonych wyznała miłość lekarzowi.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koronawirus w szpitalu w Leśnej Górze! Znajdą lekarstwo na Covid-19?

Wszyscy w "Na dobre i na złe" myśleli, że to waśnie z tego powodu Hania opuściła Leśną Górę bez słowa. Prawda okaże się jednak z goła inna. Jak donosi "Świat Seriali" w scenariuszu nowych odcinków po wakacjach 2020 zaszły spore zmiany w związku z wybuchem epidemii koronawirusa oraz z tym, że Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się kolejnego dziecka i poszła na urlop macierzyński. 

Według dwutygodnika jedynie Julka (Aleksandra Hamkało) z nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" pozna prawdziwą przyczynę wyjazdu Sikorki. Co nią będzie? Otóż Hania wyjechała ze względu na ojca. - Dzwonił mój tata. Powiedz Michałowi. Albo nic mu nie mów - powie przyjaciółce. Powrotu Hani do "Na dobre i na złe" możemy spodziewać się tuż po zakończeniu urlopu aktorki. Czy Sikorce uda się dojść do porozumienia z Michałem i będą żyli długo i szczęśliwie? Tylko czas pokaże, jednak widzowie z pewnością na to liczą.

Sprawdź też: Koniec Na dobre i na złe. Michał przez Justynę straci Hanię na zawsze! Narzeczona ucieknie przed ślubem - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.