Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

2020-09-03 10:43

Falkowicz (Michał Żebrowski) odejdzie z "Na dobre i na złe", a początek nowego sezonu po wakacjach 2020 upłynie pod znakiem zmian w życiu profesora z Leśnej Góry! Żona Falkowicza zajdzie wreszcie w ciążę, a on sam wyjedzie na kilka miesięcy na szkolenie do USA. To oznacza, że Żebrowski zniknie z serialu na dłuższy czas. W ostatnim wywiadzie aktor zapowiedział jednak powrót Falkowicza do "Na dobre i na złe"! Tak odmienionego, że ledwo go poznają.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od środy, 9.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sporo zmian w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nastąpi u Falkowicza i jego żony, Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Nie dość, że będę się zmagali z poważnymi problemami z nastoletnią córką Matyldą (Amelia Czaja), to jeszcze okaże się, że ich rodzina się powiększy.

Niebawem w "Na dobre i na złe" Kasia zrobi test ciążowy, który wykaże, że spodziewa się dziecka. Radość małżonków z długo wyczekiwanej ciąży zakłóci nie tylko Matylda, ale także wyjazd Falkowicza na szkolenie do kliniki w USA. Podczas jego nieobecności w Leśnej Górze zastąpi go doktor Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), przyrodnia siostra Smudy, która pojawi się już w 779 odcinku "Na dobre i na złe"!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Matylda uzależni się od narkotyków. Naćpana 14-latka doprowadzi do wypadku

Ale Falkowicz wróci do Leśnej Góry i do "Na dobre i na złe" o czym Michał Żebrowski z radością powiadomił wszystkich w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Świat&Ludzie". Dłuższa przerwa aktora od pracy na planie "Na dobre i na złe" niebawem się skończy.

Obecnie Żebrowski i jego żona Aleksandra spędzają czas w domu, bo niedawno urodził im się trzeci syn - Feliks. Ekranowy Falkowicz spełnia się w roli taty na pełen etat, lecz nie daje o sobie zapomnieć widzom.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Falkowicz sprowadzi na Kasię nieszczęście. Siostra Smudy rozpęta prawdziwą wojnę

Żebrowski zapowiedział, że odmieniony Falkowicz pojawi się w "Na dobre i na złe" jeszcze jesienią. Metamorfoza profesora będzie widoczna już na pierwszy rzut oka.

- Wszystko wskazuje na to, że prof. Falkowicz znowu przefarbuje włosy z siwych na krucze... i powróci jeszcze młodszy do swego domu zwanego "Leśną Górą" - obiecał wszystkim w wywiadzie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Cześć Feliks ❤️ Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Nożyczki czy brzytwa? Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Giry Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze