Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Uśmiercą Falkowicza, a jego miejsce zajmie seksowna lekarka? - WIDEO

2020-08-08 8:11 sz
Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Musi zająć się synem
Autor: Tomasz Radzik

Michał Żebrowski odchodzi z "Na dobre i na złe"! W nowym sezonie po wakacjach 2020 nie zobaczymy już Falkowicza. Ma to związek z ważnymi zmianami w życiu aktora "Na dobre i na złe". Serialowy Falkowicz podjął decyzję o zawieszeniu kariery. Jednocześnie do obsady serialu dołączy seksowna lekarka, w którą wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Czy scenarzyści "Na dobre i na złe" zamierzają uśmiercić Falkowicza i nią zastąpić uwielbianego profesora z Leśnej Góry?

Dlaczego Falkowicz zniknie z "Na dobre i na złe"?

Michał Żebrowski odchodzi z "Na dobre i na złe"! Co za tym idzie, kultowy Andrzej Falkowicz po dziewięciu latach zniknie z Leśnej Góry. Skąd wzięła się decyzja aktora "Na dobre i na złe"? Według doniesień "Świata Seriali" ma to związek z ważnymi zmianami w życiu aktora i jego żony Aleksandry Żebrowskiej. Para powitała już na świecie trzeciego syna! Ukochana Żebrowskiego jakiś czas temu wyznała, że po kilku poronieniach nareszcie udało im się spełnić marzenie o kolejnym dziecku.

Gwiazdor "Na dobre i na złe" zamierza całkowicie poświęcić się rodzinie i podjął decyzję o pójściu roczny na urlop tacierzyński. Co zatem stanie się z Falkowiczem? Już w pierwszym odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 dowiemy się, że Andrzej wyjedzie do Ameryki! W Stanach Zjednoczonych będzie szlifował swoje umiejętności i zdobywał nowe doświadczenie - chociaż, jak wiadomo, Falkowicz i tak na wszystkim zna się najlepiej! Na szczęście to tylko przerwa, więc tym scenarzyści tym razem nikogo nie uśmiercą, jak to miało już miejsce w przypadku innych postaci.

Żebrowski odchodzi nie tylko z "Na dobre i na złe", ale zawiesił także całą swoją działalność artystyczną. Jedynym ustępstwem jest kierowanie Teatrem 6. Piętro, nad którym wciąż będzie sprawował pieczę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kasia Smuda będzie miała siostrę! Nawet Falkowicz nie znał tajemnicy swojej żony

Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Uśmiercą profesora Falkowicza, a jego miejsce zajmie seksowna lekarka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 pomimo odejścia Falkowicza z Leśnej Góry nie będzie brakowało emocji. Na ekranie pojawi się nowa, seksowna lekarka - siostra Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), Alina Fisher , w którą wcieli się Katarzyna Skrzynecka. To właśnie ją sprowadzi Falkowicz do szpitala na swoje zastępstwo.

"Szanowni Państwo, z radością dołączam do Szanownej Ekipy Lekarzy szpitala w Leśnej Górze 💙🎞🎬🎥👍 w serialu "NA DOBRE I NA ZŁE" w roli Pani Docent Aliny Fisher z Kliniki w Californi, na zaproszenie Profesora Falkowicza 👍👍👍 W nowym sezonie serialu będziemy spotykać się przez wiele odcinków 💙🎬 Od 05:30 rano w pracy 👍👍👍 Scenariusz bardzo emocjonujący i wzruszający.
Do zobaczenia na ekranie już we wrześniowych odcinkach 779, 780 i wielu kolejnych 👍 napisała aktorka na swoim Instagramie.

Będziecie tęsknić za Falkowiczem? Czy Alina zdoła zastąpić kultowego profesora z Leśnej Góry? Przekonamy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Sprawdź też: Katarzyna Skrzynecka w Na dobre i na złe. Zagra seksowną docent. Kiedyś była kimś innym!

Najnowsze